Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Lingea CDROM Dictionary of Medicine

Knihy

Lingea CDROM Dictionary of Medicine

Hodnocení: 1x
  • 4

Dictionary of Medicine – Lexikon 5 . Elektronická verze anglického výkladového lékařského slovníku renomovaného britského nakladatelství Bloomsbury. Slovník obsahuje velké množství britských i amerických odborných termínů z oblasti všeobecného lékařství, chirurgie, ortopedie, stomatologie a dalších specializovaných ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Lingea CDROM Dictionary of Medicine koupíte i tady

Specifikace Lingea CDROM Dictionary of Medicine

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 416 Kč

Elektronická verze anglického výkladového lékařského slovníku renomovaného britského nakladatelství Bloomsbury. Slovník obsahuje velké množství britských i amerických odborných termínů z oblasti všeobecného lékařství, chirurgie, ortopedie, stomatologie a dalších specializovaných oborů medicíny. Každý pojem je podrobně vysvětlen srozumitelnou angličtinou a pro lepší pochopení doplněn ukázkovými příklady užití. Slovník je určen vědeckým pracovníkům z oboru medicíny, farmacie a příbuzných věd. Snadno se ovládá a » ... a dál?

Produkt Lingea CDROM Dictionary of Medicine

Lingea CDROM Dictionary of Medicine - parametry

Název produktu: Lingea CDROM Dictionary of Medicine
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 416 Kč
Maximální cena: 890 Kč
Ušetríte až: 474 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Dictionary of Medicine – Lexikon 5 . Elektronická verze anglického výkladového lékařského slovníku renomovaného britského nakladatelství Bloomsbury. Slovník obsahuje velké množství britských i amerických odborných termínů z oblasti všeobecného lékařství, chirurgie, ortopedie, stomatologie a dalších specializovaných oborů medicíny. Každý pojem je podrobně vysvětlen srozumitelnou angličtinou a pro lepší pochopení doplněn ukázkovými příklady užití. Slovník je určen vědeckým pracovníkům z oboru medicíny, farmacie a příbuzných věd. Snadno se ovládá a jednoduše spolupracuje s jinými programy. Obsah hesel a vazeb 14 500 významů 16 500 Technologie Tvaroslovné hledání Fulltextové hledání Tvary Funkce mouse-over Dictionary of Medicine – Lexikon 5 od nakladatelství Lingea s.r.o. v kategorii | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Elektronická verzia najnovšieho vydania anglického výkladového lekárskeho slovníka renomovaného britského nakladateľstva Peter Collin Publishing. Slovník obsahuje veľké množstvo britských aj amerických odborných termínov z oblasti všeobecného lekárstva, chirurgie, ortopédie, stomatológie a ďalších špecializovaných odborov medicíny. Každý pojem je podrobne vysvetlený zrozumiteľnou angličtinou a na lepšie pochopenie doplnený ukážkovými príkladmi použitia. Slovník je určený vedeckým pracovníkom z odboru medicíny, farmácie a príbuzných vied. Ľahko sa ovláda a jednoducho spolupracuje s inými programami. 14 500 hesiel, 16 500 významov.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.