Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Lesnická práce Lesnický a dřevařský slovník německo - český a česko - německý - Adolf Schlaghamerský a kol.

Knihy

Lesnická práce Lesnický a dřevařský slovník německo - český a česko - německý - Adolf Schlaghamerský a kol.

Hodnocení: 1x
  • 4

Slovník obsahuje v každé části cca 13 000 hesel. Ve slovníku jsou obsaženy vybrané termíny ze všech oblastí lesního hospodářství a dřevařského průmyslu, myslivosti, ochrany přírody a životního prostředí ekonomiky a statistiky. Jsou uvedeny též názvy hlavních lesních dřevin včetně dřevin tropických používaných v ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Lesnická práce Lesnický a dřevařský slovník německo - český a česko - německý - Adolf Schlaghamerský a kol.

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 639 Kč

Slovník obsahuje v každé části cca 13 000 hesel. Ve slovníku jsou obsaženy vybrané termíny ze všech oblastí lesního hospodářství a dřevařského průmyslu, myslivosti, ochrany přírody a životního prostředí ekonomiky a statistiky. Jsou uvedeny též názvy hlavních lesních dřevin včetně dřevin tropických používaných v dřevařském a nábytkářském průmyslu, hmyzích škůdců, parazitických hub a zvěře. Na konci publikace je uveden rejstřík latinských názvů a dále přehled německých zkratek a akronymů používaných v lesnické a » ... a dál?

Produkt Lesnická práce Lesnický a dřevařský slovník německo - český a česko - německý - Adolf Schlaghamerský a kol.

Lesnická práce Lesnický a dřevařský slovník německo - český a česko - německý - Adolf Schlaghamerský a kol. - parametry

Název produktu: Lesnická práce Lesnický a dřevařský slovník německo - český a česko - německý - Adolf Schlaghamerský a kol.
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 639 Kč
Maximální cena: 770 Kč
Ušetríte až: 131 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Slovník obsahuje v každé části cca 13 000 hesel. Ve slovníku jsou obsaženy vybrané termíny ze všech oblastí lesního hospodářství a dřevařského průmyslu, myslivosti, ochrany přírody a životního prostředí ekonomiky a statistiky. Jsou uvedeny též názvy hlavních lesních dřevin včetně dřevin tropických používaných v dřevařském a nábytkářském průmyslu, hmyzích škůdců, parazitických hub a zvěře. Na konci publikace je uveden rejstřík latinských názvů a dále přehled německých zkratek a akronymů používaných v lesnické a dřevařské literatuře. Při pořizování českých ekvivalentů k německýcm termínům je v řadě případů v závorce uvedena vysvětlující zkratka či poznámka upře%nující oblast použití. Součástí je CD-ROM, které obsahuje, vedle lesnického a dřevařského slovníku, navíc univerzální slovní zásobu s 420 000 slovník dvojic.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.