Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Leoš Šimánek: Pobřeží Pacifiku-Na nafukovacích člunech z Kanady na Aljašku

Próza - beletrie

Leoš Šimánek: Pobřeží Pacifiku-Na nafukovacích člunech z Kanady na Aljašku

Hodnocení: 1x
  • 4

Pobřeží pacifiku - na nafukovacích člunech z Kanady na Aljašku - Leoš Šimánek. Leoš Šimánek navazuje v této knize na bestseller ediční řady "Cesty za dobrodružstvím" Kanada-Aljaška: Dobrodružství v divočině. Je pokračováním zatím nejneobvyklejší výpravy svého druhu v historii. Členům expedice se na ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.82273

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Leoš Šimánek: Pobřeží Pacifiku-Na nafukovacích člunech z Kanady na Aljašku koupíte i tady

Specifikace Leoš Šimánek: Pobřeží Pacifiku-Na nafukovacích člunech z Kanady na Aljašku

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 264 Kč

Další autorova obrazová publikace je pokračováním zatím nejneobvyklejší výpravy svého druhu v historii. Členům expedice se na nafukovacích člunech podařilo zvládnout pobřežní vody geograficky unikátní části severního Pacifiku. Text: Leoš Šimánek, Lenka Šimánková Fotografie: Leoš Šimánek, Lenka Šimánková, Jakub Šimánek, Veronika Šimánková Z obsahu: Prvovýstup ledovcové hory Mount Queen Bess v kanadských Coast Mountains Z Bella Coola - fjordu North Bentinck Arm do zátoky Lowe Inlet v Grenville Channel Z Prince » ... a dál?

Produkt Leoš Šimánek: Pobřeží Pacifiku-Na nafukovacích člunech z Kanady na Aljašku

Leoš Šimánek: Pobřeží Pacifiku-Na nafukovacích člunech z Kanady na Aljašku - parametry

Název produktu: Leoš Šimánek: Pobřeží Pacifiku-Na nafukovacích člunech z Kanady na Aljašku
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 264 Kč
Maximální cena: 378 Kč
Ušetríte až: 114 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Pobřeží pacifiku - na nafukovacích člunech z Kanady na Aljašku - Leoš Šimánek. Leoš Šimánek navazuje v této knize na bestseller ediční řady "Cesty za dobrodružstvím" Kanada-Aljaška: Dobrodružství v divočině. Je pokračováním zatím nejneobvyklejší výpravy svého druhu v historii. Členům expedice se na nafukovacích člunech podařilo zvládnout pobřežní vody geograficky unikátní části severního Pacifiku. Další dvě letní období byla zapotřebí na překonání této nepředstavitelně dlouhé trasy, podél Coast Mountains - ledovcových velehor až ke Chugach Mountains, do nejkrásnějšího zálivu Aljašky - Prince William Sound. Leoš Šimánek vyrazil opět se svojí manželkou, synem a dcerou, doprovázen dvěma přáteli. Předtím, než nastartovali motory nafukovacích člunů, se rozhodli zdolat zatím neslezenou třiapůltisícovku Mount Queen Bess, která se jako královna tyčí nad celou řadou dalších horských velikánů. Po zdařilém prvovýstupu vyrazili již všichni společně severozápadním směrem, kde projížděli panenskou přímořskou divočinou s její neobyčejnou faunou a flórou, která nemá obdoby nikde jinde na světě. Pobřeží pacifiku - na nafukovacích člunech z Kanady na Aljašku - Leoš Šimánek od nakladatelství Action-Press v kategorii | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Další autorova obrazová publikace je pokračováním zatím nejneobvyklejší výpravy svého druhu v historii. Členům expedice se na nafukovacích člunech podařilo zvládnout pobřežní vody geograficky unikátní části severního Pacifiku. Text: Leoš Šimánek, Lenka Šimánková Fotografie: Leoš Šimánek, Lenka Šimánková, Jakub Šimánek, Veronika Šimánková Z obsahu: Prvovýstup ledovcové hory Mount Queen Bess v kanadských Coast Mountains Z Bella Coola - fjordu North Bentinck Arm do zátoky Lowe Inlet v Grenville Channel Z Prince Rupert - kanadského zálivu Chatham Sound na jižní Aljašku, do fjordu Bradfield Canal, k řece Harding Z fjordu Bradfield Canal do Leconte Bay k ledovci ... Cestopis líčí průběh malé expedice (autor s rodinou a dvěma přáteli), která zvládla cestu pobřežními vodami části severního Pacifiku na nafukovacích člunech. V panoramatické fotografické publikaci popisuje Leoš Šimánek hned dvě zcela neobvyklé výpravy. V prvé dokumentuje prvovýstup na Mount Queen Bess, jeden z nejvyšších a nejobtížnějších vrcholů v Coast Mountains – Přímořských horách Britské Kolumbie. Ve druhé polovině líčí zážitky z téměř dvouleté expedice, při které se jeho týmu poprvé v historii podařilo obeplout na nafukovacích člunech pacifické pobřeží Kanady a Aljašky.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.