Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Leoš Šimánek: Americkým Západem - Pěšky a na koních od Mexika do Kanady

Próza - beletrie

Leoš Šimánek: Americkým Západem - Pěšky a na koních od Mexika do Kanady

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Americkým západem - Pěšky a na koních od Mexika do Kanady - Leoš Šimánek. Pacific Crest Trail - pacifická hřebenovka - se jmenuje koňská stezka vedoucí od mexické hranice na kanadskou. Pro toho, kdo s ní kdy přišel do styku, zůstává zajisté nezapomenutelným zážitkem! Stezka začíná na vyprahlých kopcích ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.82296

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Leoš Šimánek: Americkým Západem - Pěšky a na koních od Mexika do Kanady koupíte i tady

Specifikace Leoš Šimánek: Americkým Západem - Pěšky a na koních od Mexika do Kanady

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 253 Kč

Autor popisuje svou poslední cestu, která tentokrát vedla po koňské stezce od mexické hranice na kanadskou. Cesta začíná na vyprahlých kopcích jižní Kalifornie, pokračuje do hor Sierry Nevady, kde se člověk setkává s nedotčenou přírodou. A když se zde potkají lidé, tak jsou přátelští a pohostinní. Po čtyřech tisících kilometrech přichází v pohoří Severních Kaskád to nejkrásnější: naprostou divočinou se dorazí do Kanady mezi třítisícovkami - těžko popsatelnými, fascinujícími, neskutečnými ... a dál?

Produkt Leoš Šimánek: Americkým Západem - Pěšky a na koních od Mexika do Kanady

Leoš Šimánek: Americkým Západem - Pěšky a na koních od Mexika do Kanady - parametry

Název produktu: Leoš Šimánek: Americkým Západem - Pěšky a na koních od Mexika do Kanady
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 253 Kč
Maximální cena: 438 Kč
Ušetríte až: 185 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Americkým západem - Pěšky a na koních od Mexika do Kanady - Leoš Šimánek. Pacific Crest Trail - pacifická hřebenovka - se jmenuje koňská stezka vedoucí od mexické hranice na kanadskou. Pro toho, kdo s ní kdy přišel do styku, zůstává zajisté nezapomenutelným zážitkem! Stezka začíná na vyprahlých kopcích jižní Kalifornie, pokračuje do hor Sierry Nevady, kde vede jak po rozlehlých loukách, tak divokými lesy, mezi gigantickými stromy i holými, rozeklanými horskými štíty, stoupá až do věčného sněhu a ledu tamních čtyřapůltisícimetrových velikánů. Sleduje křišťálově čisté potoky vytékající ze smaragdově zelených horských jezer plných pstruhů. Není snad dne, aby na ní člověk nenarazil na divoká zvířata, srnami počínaje a černými či hnědými medvědy konče. A když se nahoře v horách potkají lidé, tak jsou přátelští a pohostinní. Čím víc k severu jsou hory dominantnější. Na sta kilometru jsou ty sopečného původu viditelné, některé z nich jsou ještě aktivní sopky i přesto, že mají ledovci pokryté vrcholky. Po čtyřech tisících kilometrů putování přichází ve státě Washington, v pohoří Severních Kaskád, to nejkrásnější: naprostou divočinou se dorazí do Kanady mezi třítisícovkami - těžko popsatelnými, fascinujícími, neskutečnými... Kniha Americkým západem: Pěšky a na koních od Mexika do Kanady je další obrazovou publikac - a strhujícím vyprávěním - Leoše Šimánka, která vychází v Čechách. Publikace: Americkým západem - Pěšky a na koních od Mexika do Kanady - Leoš Šimánek. Další v řadě kvalitních obrazových publikací se strhujícím vyprávěním Leoše Šimánka. Jedná se o sugestivní líčení cesty z Mexika přes Pacifik Crest Trail – pacifickou hřebenovku až k pohoří Severních Kaskád ve státě Washington až do Kanady. Šimánek za pomocí fotografií působivě líčí vyprahlé pouště jižní Kalifornie, rozlehlé louky a divoké lesy gigantických pohoří Sierry Nevady. Při svém putování si všímá si všech přírodních krás i rozmanitých divokých zvířat. Vyvrcholením po této 4000 km dlouhé cestovatelské pouti je naprostá divočina, kterou objeví mezi fascinujícími Kanadskými třítisícovkami. Šimánkovy popisy a postřehy doplněné fotografiemi jsou tak věrné, že máte dojem, že jste navštívená místa viděli na vlastní oči. Pěšky a na koních od Mexika do Kanady - Edice: Cesty za dobrodružstvím - Action-Press - Jazyk: CZ - Vazba: Pevná bez přebalu mat


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.