Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Lenka Slezáková: Ošetřovatelství v gynekologii a porodnictví

Učebnice/Odborná literatura

Lenka Slezáková: Ošetřovatelství v gynekologii a porodnictví

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Ošetřovatelství v gynekologii a porodnictví - Slezáková Lenka;kolektiv. Učebnice ošetřovatelství zaměřená na problematiku gynekologie a porodnictví doplňuje řadu učebnic ošetřovatelství pro klinické obory. Zpracovává problematiku vyšetřovacích metod v gynekologii a porodnictví, sexuálně přenosných nemocí, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.82285

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Lenka Slezáková: Ošetřovatelství v gynekologii a porodnictví

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 299 Kč

Učebnice ošetřovatelství zaměřená na problematiku gynekologie a porodnictví doplňuje řadu učebnic ošetřovatelství pro klinické obory. Zpracovává problematiku vyšetřovacích metod v gynekologii a porodnictví, sexuálně přenosných nemocí, nádorů v gynekologii, akutních stavů, neplodnosti, inkontinence moči, vedení fyziologického porodu, patologického těhotenství a šestinedělí. Kniha je doplněna bohatou obrazovou přílohou věnovanou nejen vyšetřovacím metodám a porodu, ale také bezpečnosti těhotných » ... a dál?

Produkt Lenka Slezáková: Ošetřovatelství v gynekologii a porodnictví

Lenka Slezáková: Ošetřovatelství v gynekologii a porodnictví - parametry

Název produktu: Lenka Slezáková: Ošetřovatelství v gynekologii a porodnictví
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 299 Kč
Maximální cena: 303 Kč
Ušetríte až: 4 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Ošetřovatelství v gynekologii a porodnictví - Slezáková Lenka;kolektiv. Učebnice ošetřovatelství zaměřená na problematiku gynekologie a

porodnictví doplňuje řadu učebnic ošetřovatelství pro klinické

obory. Zpracovává problematiku vyšetřovacích metod v gynekologii a

porodnictví, sexuálně přenosných nemocí, nádorů v gynekologii,

akutních stavů, neplodnosti, inkontinence moči, vedení

fyziologického porodu, patologického těhotenství a šestinedělí.

Kniha je doplněna bohatou obrazovou přílohou věnovanou nejen

vyšetřovacím metodám a porodu, ale také bezpečnosti těhotných žen. Publikace: Ošetřovatelství v gynekologii a porodnictví - Slezáková Lenka;kolektiv.Text je doporučen především pro studenty ošetřovatelství na vyšších zdravotnických školách, bakalářského a magisterského studia ošetřovatelství a specializačního studia, u kterých se již předpokládá určitý stupeň znalostí odborné terminologie. Student získává zákl. přehled gynekologických onemocnění a porodnictví, kde se prolíná anatomie, fyziologie, diagnosticko-terapeutický proces, ošetřovatelský proces a ošetřovatelský proces u vybraných onemocnění.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.