Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Ladislav Smoljak, Jaroslav Weigel, Zdeněk Svěrák: Divadlo Járy Cimrmana - divadlo, které se proslavilo

Učebnice/Odborná literatura

Ladislav Smoljak, Jaroslav Weigel, Zdeněk Svěrák: Divadlo Járy Cimrmana - divadlo, které se proslavilo

Hodnocení: 1x
 • 4

Tato jedinečná publikace je dosud nejobsáhlejším průvodcem po neobyčejně plodné, letos již šestačtyřicetileté historii českého národního pokladu – Divadla Járy Cimrmana. Na šedesáti čtyřech stranách exkluzivní obrazové knihy vás čeká obsáhlá exkurze dějinami divadla, které se nakonec proslavilo, navzdory všem ...a dál?

Radost vám udělá:
 • 4.82327
doprava zdarma

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Ladislav Smoljak, Jaroslav Weigel, Zdeněk Svěrák: Divadlo Járy Cimrmana - divadlo, které se proslavilo koupíte i tady

Specifikace Ladislav Smoljak, Jaroslav Weigel, Zdeněk Svěrák: Divadlo Járy Cimrmana - divadlo, které se proslavilo

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 949 Kč

Tato jedinečná publikace je dosud nejobsáhlejším průvodcem po neobyčejně plodné, letos již šestačtyřicetileté historii českého národního pokladu – Divadla Járy Cimrmana. Na šedesáti čtyřech stranách exkluzivní obrazové knihy vás čeká obsáhlá exkurze dějinami divadla, které se nakonec proslavilo, navzdory všem peripetiím a nepřízním režimu, času i osudu. Dějepisný text kronikáře Zdeňka Svěráka vás provede historií divadla od počátků až po současnost, seznámí vás s osobnostmi, které se jí více nebo méně účastnily, a » ... a dál?

Produkt Ladislav Smoljak, Jaroslav Weigel, Zdeněk Svěrák: Divadlo Járy Cimrmana - divadlo, které se proslavilo

Ladislav Smoljak, Jaroslav Weigel, Zdeněk Svěrák: Divadlo Járy Cimrmana - divadlo, které se proslavilo - parametry

Název produktu: Ladislav Smoljak, Jaroslav Weigel, Zdeněk Svěrák: Divadlo Járy Cimrmana - divadlo, které se proslavilo
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 949 Kč
Maximální cena: 1 321 Kč
Ušetríte až: 372 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
 • 4
Podrobný popis:
 • Tato jedinečná publikace je dosud nejobsáhlejším průvodcem po neobyčejně plodné, letos již šestačtyřicetileté historii českého národního pokladu – Divadla Járy Cimrmana. Na šedesáti čtyřech stranách exkluzivní obrazové knihy vás čeká obsáhlá exkurze dějinami divadla, které se nakonec proslavilo, navzdory všem peripetiím a nepřízním režimu, času i osudu. Dějepisný text kronikáře Zdeňka Svěráka vás provede historií divadla od počátků až po současnost, seznámí vás s osobnostmi, které se jí více nebo méně účastnily, a nabídne vám příběhy veselé i vážnější. Kniha je seřazena chronologicky podle vzniku jednotlivých divadelních her. S pomocí bohaté fotografické a obrazové dokumentace vás provede jednotlivými hrami a jejich obsazením z dob dávno i nedávno minulých, ale stanete se tu také svědky osudových setkání, z nichž některá vás možná překvapí. Publikaci doplňuje více než třicet jedinečných dobových dokumentů, z nichž některé se tu svého zveřejnění dočkaly poprvé. V knize mimo jiné naleznete:
 • původní protokol o vzniku Divadla Járy Cimrmana
 • obal první vydané desky Divadla Járy Cimrmana –
 • Dlouhý, Široký a Krátkozraký
 • dopis ideologické komisi ONV Praha 10 s – další –
 • obhajobou existence divadla
 • autentické návrhy scény a kostýmů pro hru Lijavec
 • v kresbě J. Weigela
 • dopis Z. Svěráka a V. Kotka soudružce předsedkyni J. Švorcové
 • plakát zvoucí na představení Záskoku v Národním divadle ...a mnohem více.Ladislav Smoljak; Zdeněk Svěrák; Jaroslav Weigeldivadlo , které se proslaviloCPress 2013Kniha, čeština, 64 stranPoslední kniha Ladislava Smoljaka Kniha obsahuje přes třicet samostatně vyjímatelných autentických dokumentů.

Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.