Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Kozlová M., Tarábek P.: Písmenkář 1 (pro 1. roč. ZŠ)

Knihy

Kozlová M., Tarábek P.: Písmenkář 1 (pro 1. roč. ZŠ)

Hodnocení: 1x
  • 4

Písmenkář 1 (pro 1. roč. ZŠ) - Kozlová M., Tarábek P.. Je pilotní publikací k vyučování elementárního čtení. V úvodu poskytuje značné množství námětů a konkrétních cvičení k rozhovoření žáků – k poznávání jazykové úrovně dětí, jejich slovní zásoby i sociální zkušenosti. Obsahuje množství ilustrací ze života dětí nebo ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Kozlová M., Tarábek P.: Písmenkář 1 (pro 1. roč. ZŠ) koupíte i tady

Specifikace Kozlová M., Tarábek P.: Písmenkář 1 (pro 1. roč. ZŠ)

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 75 Kč

Je pilotní publikací k vyučování elementárního čtení. V úvodu poskytuje značné množství námětů a konkrétních cvičení k rozhovoření žáků k poznávání jazykové úrovně dětí, jejich slovní zásoby i sociální zkušenosti. Obsahuje množství ilustrací ze života dětí nebo z pohádek, které vedou k rozvoji řečových dovedností dětí a k rozvoji jejich fantazie a tvořivosti. Ilustrace jsou obsažné, jejich prostřednictvím se vizualizuje a doplňuje text, vybízí děti k vyhledávání a pochopení dalších » ... a dál?

Produkt Kozlová M., Tarábek P.: Písmenkář 1 (pro 1. roč. ZŠ)

Kozlová M., Tarábek P.: Písmenkář 1 (pro 1. roč. ZŠ) - parametry

Název produktu: Kozlová M., Tarábek P.: Písmenkář 1 (pro 1. roč. ZŠ)
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 75 Kč
Maximální cena: 84 Kč
Ušetríte až: 9 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Písmenkář 1 (pro 1. roč. ZŠ) - Kozlová M., Tarábek P.. Je pilotní publikací k vyučování elementárního čtení. V úvodu poskytuje značné množství námětů a konkrétních cvičení k rozhovoření žáků – k poznávání jazykové úrovně dětí, jejich slovní zásoby i sociální zkušenosti. Obsahuje množství ilustrací ze života dětí nebo z pohádek, které vedou k rozvoji řečových dovedností dětí, k rozvoji fantazie a tvořivosti. Obsah ilustrací je obsažný, vizualizuje text, doplňuje jej, vybízí děti k vyhledávání a pochopení dalších souvislostí i podněcuje rozvoj poznávání rozdílných prostředí. Do počátků čtení žáci vstupují prostřednictvím prvních souhlásek, ke kterým postupně přibývají krátké a dlouhé samohlásky, v závěru učebnice se děti učí syntetizovat je do slabik a slov. Písmenkář je tedy zaměřen na rozvoj podpůrných funkcí, které výuku počátečního čtení ovlivňují, a na osvojení prvních písmen, slabik a slov, důsledně je rozvíjena řeč, prostorová a pravolevá orientace a zrakové i sluchové vnímání. Publikace obsahuje množství zajímavých variabilně využitelných cvičení situovaných do dětem blízkých prostředí, množství samostatné práce a úkolů, které zaměstnávají jak mysl dětí, tak jejich ruce. S doložkou MŠMT, č. j. 17 911/2008-22 ze dne 5. 9. 2008. Písmenkář 1 (pro 1. roč. ZŠ) - Kozlová M., Tarábek P. od nakladatelství Bookretail s.r.o. v kategorii Knihy | | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.