Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Noty a zpěvníky » Srovnání cen KONVOJ Ullmann - Škola hry na keyboard

Noty a zpěvníky

KONVOJ Ullmann - Škola hry na keyboard

Hodnocení: 1x
  • 4

Škola hry na KEYBOARD od Jiřího Ullmanna je titulem, který může pomoci všem zajemcům o hru na keyboard v počátcích a asi tak do středního stupně pokročilosti. Škola je použitelná prakticky pro všechny nástroje typu keyboard a je rozdělena do tří základních kapitol. V první teoretické části se naučíte některé základní ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? KONVOJ Ullmann - Škola hry na keyboard koupíte i tady

Specifikace KONVOJ Ullmann - Škola hry na keyboard

Kategorie Noty a zpěvníky
Nejnižší cena 115 Kč

Škola hry na KEYBOARD od Jiřího Ullmanna je titulem, který může pomoci všem zajemcům o hru na keyboard v počátcích a asi tak do středního stupně pokročilosti. Škola je použitelná prakticky pro všechny nástroje typu keyboard a je rozdělena do tří základních kapitol. V první teoretické části se naučíte některé základní hudební pojmy a základy hudební nauky, nezbytné pro začátek hry. Druhá výuková část je plna cvičení a drobných skladeb zaměřených na řešení určitého problému hry na keyboard. Třetí a závěrečnou části » ... a dál?

Produkt KONVOJ Ullmann - Škola hry na keyboard

KONVOJ Ullmann - Škola hry na keyboard - parametry

Název produktu: KONVOJ Ullmann - Škola hry na keyboard
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 115 Kč
Maximální cena: 177 Kč
Ušetríte až: 62 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Škola hry na KEYBOARD od Jiřího Ullmanna je titulem, který může pomoci všem zajemcům o hru na keyboard v počátcích a asi tak do středního stupně pokročilosti. Škola je použitelná prakticky pro všechny nástroje typu keyboard a je rozdělena do tří základních kapitol. V první teoretické části se naučíte některé základní hudební pojmy a základy hudební nauky, nezbytné pro začátek hry. Druhá výuková část je plna cvičení a drobných skladeb zaměřených na řešení určitého problému hry na keyboard. Třetí a závěrečnou části této školy je podrobný přehled akordů se znázorněním značek, hmatů na klaviatuře a notovým zápisem. Dostává se Vám do rukou publikace, ktorá chce pomoci všem zájemcům o hru na keyboard v počátcích a asi tak do středního stupně pokročilosti. Zejména by měla pomoci žákům (a učitelům) Základních uměleckých škol, ale i dospělým, kteří mají zájem se na tento nástroj naučit hrát. Dítě bude potřebovat pedagogické vedení, dospělý se podle této školy může naučit hrát sám... Jiří Ullmann Škola hry pro žáky ZUŠ, samouky i dospělé.

Teoretická část popisuje základní hudební pojmy.

Cvičení různých stylů (lidové písně, taneční rytmy, rock ad pod.) jsou použitelná jako přednesové skladbičky nejen pro keyboard, ale i v kombinaci s jinými nástroji. Doplněna grafická příloha s velkým množstvím často užívaných akordů. Autor knihy Jiří Ullmann, Vydavatelstvo G+W, Kniha,2000


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.