Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Kolektiv, Steigerová Marie: Česko-ruský rusko-český kapesní slovník

Učebnice/Odborná literatura

Kolektiv, Steigerová Marie: Česko-ruský rusko-český kapesní slovník

Hodnocení: 1x
  • 4

Česko-ruský rusko-český kapesní slovník - a kolektiv Marie Steigerová. Kapesní česko-ruský a rusko-český slovník, který se Vám dostává do rukou, je určen nejen pro běžnou denní potřebu rusistů, ale i pro studenty ruského jazyka, kterých v poslední době opět přibývá. Věříme, že poslouží také občanům ruské národnosti ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 3.10185

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Kolektiv, Steigerová Marie: Česko-ruský rusko-český kapesní slovník koupíte i tady

Specifikace Kolektiv, Steigerová Marie: Česko-ruský rusko-český kapesní slovník

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 248 Kč

Kapesní česko-ruský a rusko-český slovník, který se Vám dostává do rukou, je určen nejen pro běžnou denní potřebu rusistů, ale i pro studenty ruského jazyka, kterých v poslední době opět přibývá. ... a dál?

Produkt Kolektiv, Steigerová Marie: Česko-ruský rusko-český kapesní slovník

Kolektiv, Steigerová Marie: Česko-ruský rusko-český kapesní slovník - parametry

Název produktu: Kolektiv, Steigerová Marie: Česko-ruský rusko-český kapesní slovník
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 248 Kč
Maximální cena: 403 Kč
Ušetríte až: 155 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Česko-ruský rusko-český kapesní slovník - a kolektiv Marie Steigerová. Kapesní česko-ruský a rusko-český slovník, který se Vám dostává do rukou, je určen nejen pro běžnou denní potřebu rusistů, ale i pro studenty ruského jazyka, kterých v poslední době opět přibývá. Věříme, že poslouží také občanům ruské národnosti žijícím u nás. Ocení ho všichni, kteří mají zájem rozšířit si svoji slovní zásobu a zdokonalit se v jazyce. Tento oboustranný slovník je poměrně rozsáhlý, obsahuje celkem 53 900 slov včetně podhesel, frazeologických konstrukcí, pořekadel a přísloví. Slovník se snaží zachytit vývoj současného ruského jazyka ve všech oblastech. Jsou zde zahrnuty nejen ustálené výrazy spisovné ruštiny, ale částečně i výrazy hovorové a odborné. Odbornou terminologii rozšiřuje 90 černobílých tematických obrazových příloh v rusko-české textové části. U ohebných slov jsou uvedeny tvary, které obeznamují uživatele se skloňováním a časováním těchto slov. U všech ruských slov je uveden přízvuk a předností slovníku je i vyznačení výslovnosti tam, kde se liší od psaného textu, což ve většině současných slovníků chybí. Doplňující výklad k heslům umožňují zkratky a informativní text uváděný jiným typem písma (kurzívou). Součástí slovníku je přehled ruské gramatiky s příklady a tabulkou nejpoužívanějších nepravidelných sloves. Barevná obrazová příloha obsahuje 78 tematicky uspořádaných celostránkových barevných příloh z oblasti botaniky, zoologie, anatomie, odívání, bydlení atd. Příloha pod názvem Architektura a reálie Ruska seznamuje uživatele s typickými ruskými historickými památkami, předměty denní potřeby, lidovými kroji a podrobně představuje některé významné ruské panovníky. Všechny informace ve výkladových částech i popisky v obrazových přílohách jsou dvoujazyčné. Česko-ruský rusko-český kapesní slovník - a kolektiv Marie Steigerová od nakladatelství v kategorii | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Autor: Steigerová Marie; Obsahuje nejfrekventovanější hesla a slovní spojení, přehled ruské gramatiky, černobílé ilustrace. ([s gramatikou a přílohami]) Česko-ruský,r-č kapesní slov. - s gramatkou a přílohami - OLOMOUC - Jazyk: CZ - Vazba: Pevná bez přebalu lesklá - 984 str. - ISB Marie Steigerovás gramatkou a přílohamiOLOMOUC 2005Kniha, čeština, 984 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.