Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Kolektiv autorů: Management ve zdravotnictví

Učebnice/Odborná literatura

Kolektiv autorů: Management ve zdravotnictví

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Management ve zdravotnictví - Kolektiv;Ivan Gladkij. Publikace je určena: - řídícím pracovníkům ve zdravotnictví, kterým poskytne přehled, jak zdravotnická zařízení ekonomicky fungují, jak vést pracovníky a zvyšovat kvalitu jejich práce - studentům lékařských fakult, jimž nabídne souhrn všech nezbytných ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.81625

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Kolektiv autorů: Management ve zdravotnictví

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 481 Kč

Publikace poskytne řídicím pracovníkům ze zdravotnictví vše základní, co potřebují vědět. Ať již se tyto informace týkají plánování, organizace práce, motivování lidí nebo měření kvality a jakosti produkce podřízených. Všechny tyto činnosti jsou vysvětlovány a demonstrovány právě na specifických příkladech příznačných pro oblast zdravotnictví a jsou doplněny řadou názorných příkladů. ... a dál?

Produkt Kolektiv autorů: Management ve zdravotnictví

Kolektiv autorů: Management ve zdravotnictví - parametry

Název produktu: Kolektiv autorů: Management ve zdravotnictví
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 481 Kč
Maximální cena: 481 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Management ve zdravotnictví - Kolektiv;Ivan Gladkij. Publikace je určena: - řídícím pracovníkům ve zdravotnictví, kterým poskytne přehled, jak zdravotnická zařízení ekonomicky fungují, jak vést pracovníky a zvyšovat kvalitu jejich práce - studentům lékařských fakult, jimž nabídne souhrn všech nezbytných informací, které budou pro svou budoucí manažerskou činnost potřebovat. Dozvíte se: - jaké známe zdravotní systémy a čím se vyznačují - jaké existují typy zdravotních pojištění a co je pro ně příznačné - jak je soustava zdravotnických institucí a zařízení v ČR organizačně uspořádána - jak probíhá financování zdravotnických zařízení v ČR - jak kontrolovat a řídit ekonomické činnosti zdravotnického zařízení - jak ve zdravotnictví plánovat a jaké zvláštnosti vzít v úvahu - co je příznačné pro personální činnosti ve zdravotnictví - jaké kariérové postupy ve zdravotnictví existují - jak by měl manažer zdravotnického zařízení pracovat s informacemi - jaké metody pro měření a vyhodnocování kvality můžete v praxi využít - jak kvalitu práce zdravotnických zařízení dlouhodobě zvyšovat. Součástí knihy je i česko-anglický slovník z oblasti managementu, kvality a ekonomie. Publikace: Management ve zdravotnictví - Kolektiv;Ivan Gladkij. Publikace poskytne řídicím pracovníkům ze zdravotnictví vše základní, co potřebují vědět. A» se již tyto informace týkají plánování, organizace práce, motivování lidí nebo měření kvality a jakosti produkce podřízených. Všechny tyto činnosti jsou vysvětlovány a demonstrovány právě na specifických příkladech příznačných pro oblast zdravotnictví a jsou doplněny řadou názorných příkladů.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.