Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Kevin Leman: Do pátku bude vaše dospívající dítě jiné

Učebnice/Odborná literatura

Kevin Leman: Do pátku bude vaše dospívající dítě jiné

Hodnocení: 1x
  • 4

Znáte toho člověka? - Jí cereálie z velké mísy. - Její pokoj vypadá jako skladiště... v lepším případě. - Před snídaní se třikrát převlékne. - Kdyby se udílela cena za obracení očí v sloup, získal by ji. - Jejím oblíbeným sportem je odmlouvání. - V uších má neustále sluchátka. Dokáže psát SMS jako ztřeštěný datel, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Kevin Leman: Do pátku bude vaše dospívající dítě jiné

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 257 Kč

Znáte toho člověka? - Jí cereálie z velké mísy. - Její pokoj vypadá jako skladiště... v lepším případě. - Před snídaní se třikrát převlékne. - Kdyby se udílela cena za obracení očí v sloup, získal by ji. - Jejím oblíbeným sportem je odmlouvání. - V uších má neustále sluchátka. Dokáže psát SMS jako ztřeštěný datel, zatímco se dívá na seznamovací reality show, poslouchá svou oblíbenou hudbu a dělá domácí úkol. - Někdy si myslí, že vy, rodič, jste to nejhloupější stvoření, jaké kdy chodilo po této zemi. Blahopřeji! » ... a dál?

Produkt Kevin Leman: Do pátku bude vaše dospívající dítě jiné

Kevin Leman: Do pátku bude vaše dospívající dítě jiné - parametry

Název produktu: Kevin Leman: Do pátku bude vaše dospívající dítě jiné
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 257 Kč
Maximální cena: 295 Kč
Ušetríte až: 38 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Znáte toho člověka? - Jí cereálie z velké mísy. - Její pokoj vypadá jako skladiště... v lepším případě. - Před snídaní se třikrát převlékne. - Kdyby se udílela cena za obracení očí v sloup, získal by ji. - Jejím oblíbeným sportem je odmlouvání. - V uších má neustále sluchátka. Dokáže psát SMS jako ztřeštěný datel, zatímco se dívá na seznamovací reality show, poslouchá svou oblíbenou hudbu a dělá domácí úkol. - Někdy si myslí, že vy, rodič, jste to nejhloupější stvoření, jaké kdy chodilo po této zemi. Blahopřeji! Máte doma dospívajícího. Váš život se navždycky změnil (to už víte). Ale může to být lepší, než se vám kdy snilo. Za to vám ručím. (pětidenní plán pro zvládnutí vašeho dospívajícího dítěte) Do pátku bude vaše dospívající dítě jiné - Kevin Leman Anotace:


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.