Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Kateřina Šedá: Kateřina Šedá *1977

Knihy

Kateřina Šedá: Kateřina Šedá *1977

Hodnocení: 1x
  • 4

Kateřina Šedá *1977 - Kateřina Šedá . Kniha přináší první kompletní přehled projektů mladé české umělkyně Kateřiny Šedé (٭1977). Artist´s book má formu boxu, který obsahuje 10 složek věnovaných kompletní dokumentacím jednotlivých projektů (schémata, grafy, kresby, texty, fotografie, dotazníky), které ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Kateřina Šedá: Kateřina Šedá *1977 koupíte i tady

Specifikace Kateřina Šedá: Kateřina Šedá *1977

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 593 Kč

Tato publikace je čtvrtým svazkem ediční řady tranzit series. Edice je zaměřená na významné osobnosti současného výtvarného umění ve střední a východní Evropě. Kniha přináší první kompletní přehled projektů mladé české umělkyně Kateřiny Šedé (1977). Artist's book má formu boxu, který obsahuje 10 složek věnovaných kompletní dokumentacím jednotlivých projektů (schémata, grafy, kresby, texty, fotografie, dotazníky), které umělkyně realizovala v letech 1999 2007. Kateřina Šedá ve své práci vychází z pozorování » ... a dál?

Produkt Kateřina Šedá: Kateřina Šedá *1977

Kateřina Šedá: Kateřina Šedá *1977 - parametry

Název produktu: Kateřina Šedá: Kateřina Šedá *1977
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 593 Kč
Maximální cena: 648 Kč
Ušetríte až: 55 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:
  • Kateřina Šedá
  • 1977 - Kateřina Šedá . Kniha přináší první kompletní přehled projektů mladé české umělkyně Kateřiny Šedé (٭1977). Artist´s book má formu boxu, který obsahuje 10 složek věnovaných kompletní dokumentacím jednotlivých projektů (schémata, grafy, kresby, texty, fotografie, dotazníky), které umělkyně realizovala v letech 1999 – 2007. Kateřina Šedá ve své práci vychází z pozorování „neviditelných“ souvislostí a společenských vztahů mezi osobami ve svém nejbližším okolí – v rodině a své rodné vesnici Ponětovice, ve venkovském prostředí na Moravě. Její pozorování (která mají podobu kreseb, textů a schémat) jsou pak bezprostředním podnětem k zadáním, úkolům, a hrám, které se svým okolím provádí. Jako příklad můžeme uvést "společenskou hru" Nic tam není (2003), do níž zapojila všechny občany moravské obce Ponětovice. Na základě sledování vytvořila univerzální „Program dne“ - běžné soboty na moravské vesnici. Dlouhodobým přesvědčováním všech obyvatel své obce pak tento docílila toho, že jednu zvolenou sobotu všichni její obyvatelé synchronizovali své činnosti podle jejího režimu dne, a prováděli stejné činnosti ve stejnou dobu. V několika projektech Kateřina Šedá spolupracovala se svojí babičkou. V projektu „Je to jedno“ (2005) její babička vytvořila podle paměti několik stovek kreseb, které dokumentují předměty, jež prodávala ve skladu v železářství, kde celý svůj život pracoval. Nový projekt Kateřiny Šedé bude vystaven na Documenta XII. Kateřina Šedá
  • 1977 - Kateřina Šedá od nakladatelství tranzit.cz v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Klasické leporelo pro nejmenší s pěknými obrázky naučí vaše děti pojmenovávat běžné věci okolo nás.

Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.