Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Kartografie PRAHA Školní atlas světa

Učebnice/Odborná literatura

Kartografie PRAHA Školní atlas světa

Hodnocení: 64x
  • 3.04688

Školní atlas světa kartografie Praha není jen sbírka aktuálních map celého světa. Najdete v něm v tematických okruzích zpracované hlavní milníky dějin jako skvělý základ pro uchopení historie v její celistvosti. Zeměpisci ocení politické, hospodářské a obecné zeměpisné mapy světa i kontinentů. Zájemci o astronomii zase nejnovější poznatky o vesmíru a sluneční soustavě. Ekonomové můžou v atlase vypátrat klíč ke stanovení obecných vývojových trendů hospodářství ve světě. Kniha skvělá i na doma. více podrobností

Radost vám udělá:
  • 4.80965

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Kartografie PRAHA Školní atlas světa koupíte i tady

Specifikace Kartografie PRAHA Školní atlas světa

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 233 Kč

Publikace: Školní atlas světa. Univerzální pomůcka pro výuku nejen zeměpisu na všech stupních škol. Obsahuje obecně zeměpisné, politické a hospodářské mapy světa i jednotlivých kontinentů, nově i podrobné mapy částí kontinentů. V úvodní části jsou zpracovány nejnovější astronomické poznatky o vesmíru i Sluneční soustavě. Zeměpisné učivo je doplněno o historické mapy stěžejních etap vývoje jednotlivých kontinentů, což umožňuje využití také v mezipředmětové výuce. Nově zpracované mapy s hospodářskou tematikou » ... a dál?

Produkt Kartografie PRAHA Školní atlas světa

Kartografie PRAHA Školní atlas světa - parametry

Název produktu: Kartografie PRAHA Školní atlas světa
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 233 Kč
Maximální cena: 299 Kč
Ušetríte až: 66 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.05 bodů z 5
Počet hodnocení: 64 x
Hodnocení:
  • 3.04688
Podrobný popis:

Kartografie PRAHA Školní atlas světa je učebnice, která by neměla chybět v žádné domácnosti. Naleznete v ní celou řadu užitečných informací, které jsou předávány většinou pomocí tématických map.

Druhé vydání školního atlasu světa. V tomto vydání najdete poslední poznatky z astronomie o vesmíru a sluneční soustavě a také závěry z pražského valného shromáždění Mezinárodní astronomické unie z roku 2006. Jsou zde zobrazeny také poslední změny na politické mapě světa. Například osamostatnění Černé Hory nebo přijetí nových členů Bulharska a Rumunska do Evropské Unie. Školní atlas je kartograficky na vyšší úrovni než obecně zeměpisné mapy. Novinkou je také seznam použitých zdrojů, obohacených o pro výuku zajímavé internetové stránky. Školní atlas je skvělá pomůcka pro výuku zeměpisu na všech stupních škol. V atlase najdete politické, hospodářské a obecně zeměpisné mapy světa a různě podrobné mapy jednotlivých kontinentů a jejich částí. Dále jsou zde historické mapy, díky kterým atlas slouží nejen pro výuku zeměpisu, ale je vhodný také do hodin dějepisu. Kronika přelomu tisíciletí mapuje významné společenské události z oblasti politiky, ekonomiky, vědy a techniky z posledních deseti let. Hospodářské mapy byly přepracovány tak, aby přehledně zobrazovaly poslední ekonomický vývoj včetně zobrazení primární, sekundární a terciární sféry hospodářství. Atlas obsahuje části věnované jednotlivým kontinentům. V jejich úvodu naleznete vždy základní údaje doplněné o fotografie z každého kontinentu. Součástí atlasu je také tabulka států světa, tabulka zeměpisných rekordů a rejstřík, který obsahuje více než 15 000 hesel.

Publikace: Školní atlas světa. Univerzální pomůcka pro výuku nejen zeměpisu na všech stupních škol. Obsahuje obecně zeměpisné, politické a hospodářské mapy světa i jednotlivých kontinentů, nově i podrobné mapy částí kontinentů.

V úvodní části jsou zpracovány nejnovější astronomické poznatky o vesmíru i Sluneční soustavě. Zeměpisné učivo je doplněno o historické mapy stěžejních etap vývoje jednotlivých kontinentů, což umožňuje využití také v mezipředmětové výuce. Nově zpracované mapy s hospodářskou tematikou zahrnují nejnovější ekonomické trendy a přesun hospodářského těžiště od priméru k terciéru.

Mapovou část každého kontinentu uvozují fotografické stránky se stručným charakterizujícím textem a s tabulkou geografických údajů.

Atlas je doplněn přehlednou tabulkou všech států a závislých území světa, tabulkami zeměpisných rekordů a samozřejmě rejstříkem, který čítá přes 15 000 názvů. Publikace: Školní atlas světa.

Univerzální pomůcka pro výuku nejen zeměpisu na všech stupních škol. Obsahuje obecně zeměpisné, politické a hospodářské mapy světa i jednotlivých kontinentů, nově i podrobné mapy částí kontinentů. V úvodní části jsou zpracovány nejnovější astronomické poznatky o vesmíru i Sluneční soustavě. Zeměpisné učivo je doplněno o historické mapy stěžejních etap vývoje jednotlivých kontinentů, což umožňuje využití také v mezipředmětové výuce. Nově zpracované mapy s hospodářskou tematikou zahrnují nejnovější ekonomické trendy a přesun hospodářského těžiště od priméru k terciéru. Mapovou část každého kontinentu uvozují fotografické stránky


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.