Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Kartografie PRAHA Praha

Knihy naučná literatura

Kartografie PRAHA Praha

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Mapa obsahuje kompletní vodácké informace tj. říční kilometráž, označení nebezpečných úseků, odkazy na detailní schéma jezů, poskytující přehled o možnosti přenášení či sjíždění. Kromě toho má mapa klasický turistický obsah, tedy značené turistické trasy, možnosti občerstvení, ubytování, turistické ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Kartografie PRAHA Praha koupíte i tady

Specifikace Kartografie PRAHA Praha

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 37 Kč

, Mapa obsahuje kompletní vodácké informace tj. říční kilometráž, označení nebezpečných úseků, odkazy na detailní schéma jezů, poskytující přehled o možnosti přenášení či sjíždění. Kromě toho má mapa klasický turistický obsah, tedy značené turistické trasy, možnosti občerstvení, ubytování, turistické zajímavosti apod. Výřezy plánů center měst poskytují podrobnější představu o turistické infrastruktuře a kulturních zajímavostech proplouvaných měst. Doprovodný text s popisem toku charakterizuje postupně průběh toku » ... a dál?

Produkt Kartografie PRAHA Praha

Kartografie PRAHA Praha - parametry

Název produktu: Kartografie PRAHA Praha
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 37 Kč
Maximální cena: 59 Kč
Ušetríte až: 22 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Mapa obsahuje kompletní vodácké informace tj. říční kilometráž, označení nebezpečných úseků, odkazy na detailní schéma jezů, poskytující přehled o možnosti přenášení či sjíždění. Kromě toho má mapa klasický turistický obsah, tedy značené turistické trasy, možnosti občerstvení, ubytování, turistické zajímavosti apod. Výřezy plánů center měst poskytují podrobnější představu o turistické infrastruktuře a kulturních zajímavostech proplouvaných měst. Doprovodný text s popisem toku charakterizuje postupně průběh toku řeky s odkazem na mapu. Zdůrazňuje nebezpečná místa nebo upozorňuje na zajímavosti nejbližšího okolí řeky. Součástí textové části jsou i důležitá telefonní čísla (Policie ČR, Hasiči, Zdravotní záchranná služba apod.), odkazy na nejvýznamnější kulturně historické zajímavosti v okolí řeky a popis turisticky zajímavých míst. Podrobný plán města v měřítku 1: 20 000. Mapová strana obsahuje všechny důležité prvky pro kvalitní orientaci ve městě; aktuální stav městské hromadné dopravy, důležité instituce, kulturní památky, vybavenost pro motoristy a mnoho dalšího. Zadní strana pak obsahuje kromě nezbytného rejstříku také podrobný plán historického centra v měřítku 1 : 10 000, podrobné plánky Pražského hradu a Karlova mostu a důležité kontakty (informační centra, policie, záchranná služba, ...). Plán centra města v měřítku 1 : 15 000, oboustranný.V přehledném mapové podkladu jsou kromě silniční sítě vyznačeny i turistické zajímavosti všeho druhu, piktogramy památek a vysvětlivky. Na rubové straně najdete plánek metra, mapu Pražského hradu s názvy částí, turistické informace a rejstřík ulic. Vodácká mapa Vltavy v měřítku 1:50 000 od Vyššího Brodu do Hluboké nad Vltavou. Obsahuje mapu toku, plány měst Český Krumlov, Hluboká nad Vltavou a České Budějovice, schémata jezů, vodácké informace, popis turistických zajímavostí. Praha plán středu města - plán středu města 1:15 000 - Kartografie PRAHA - Jazyk: CZ - Vazba: Mapa - ISBN: 80-7011-921-7 - Mapa


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.