Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Karolinum Základy geriatrické farmakologie - Pavla Černá, Vladislav Ey...

Učebnice/Odborná literatura

Karolinum Základy geriatrické farmakologie - Pavla Černá, Vladislav Ey...

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Základy geriatrické farmakologie - Pavla Černá;Vladislav Eybl. Učební text určený pro posluchače Lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Plzni je doplňkem pro výuku farmakologie s ohledem na prodlužující se průměrnou dobu života a stoupající podíl starších občanů v populaci, což se odráží i ve ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.82812

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Karolinum Základy geriatrické farmakologie - Pavla Černá, Vladislav Ey...

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 78 Kč

Publikace: Základy geriatrické farmakologie - Pavla Černá;Vladislav Eybl. Učební text určený pro posluchače Lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Plzni je doplňkem pro výuku farmakologie s ohledem na prodlužující se průměrnou dobu života a stoupající podíl starších občanů v populaci, což se odráží i ve farmakoterapii. Obecná část textu seznamuje se základy geriatrické farmakologie, procesem stárnutí, farmakokinetikou a farmakodynamikou ve stáří. Speciální část informuje o vybraných skupinách léčiv užívaných často » ... a dál?

Produkt Karolinum Základy geriatrické farmakologie - Pavla Černá, Vladislav Ey...

Karolinum Základy geriatrické farmakologie - Pavla Černá, Vladislav Ey... - parametry

Název produktu: Karolinum Základy geriatrické farmakologie - Pavla Černá, Vladislav Ey...
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 78 Kč
Maximální cena: 78 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Základy geriatrické farmakologie - Pavla Černá;Vladislav Eybl. Učební text určený pro posluchače Lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Plzni je doplňkem pro výuku farmakologie s ohledem na prodlužující se průměrnou dobu života a stoupající podíl starších občanů v populaci, což se odráží i ve farmakoterapii. Obecná část textu seznamuje se základy geriatrické farmakologie, procesem stárnutí, farmakokinetikou a farmakodynamikou ve stáří. Speciální část informuje o vybraných skupinách léčiv užívaných často pacienty ve stáří - pozornost je věnována úskalí farmakoterapie, nežádoucím účinkům a interakcím. Publikace: Základy geriatrické farmakologie - Pavla Černá;Vladislav Eybl.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.