Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Karolinum Praktické využití antibiotik ve vnitřním lékařství - Jindra Lochmannová

Knihy

Karolinum Praktické využití antibiotik ve vnitřním lékařství - Jindra Lochmannová

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Praktické využití antibiotik ve vnitřním lékařství - Jindra Lochmannová. Učební text určený pro posluchače 2. lékařské fakulty UK v Praze seznamuje s novými poznatky týkajícími se využití antibiotik ve vnitřním lékařství. V úvodu jsou představeny základní pojmy, druhá část probírá antibiotika, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.82509

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Karolinum Praktické využití antibiotik ve vnitřním lékařství - Jindra Lochmannová

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 62 Kč

Publikace: Praktické využití antibiotik ve vnitřním lékařství - Jindra Lochmannová. Učební text určený pro posluchače 2. lékařské fakulty UK v Praze seznamuje s novými poznatky týkajícími se využití antibiotik ve vnitřním lékařství. V úvodu jsou představeny základní pojmy, druhá část probírá antibiotika, chemoterapeutika, antituberkulotika, antimykotika, antivirotika a antiparazitika a seznamuje s postupy volby antiinfekčních léčiv u hlavních infekčních agens. Třetí část je věnována léčbě infekčních onemocnění » ... a dál?

Produkt Karolinum Praktické využití antibiotik ve vnitřním lékařství - Jindra Lochmannová

Karolinum Praktické využití antibiotik ve vnitřním lékařství - Jindra Lochmannová - parametry

Název produktu: Karolinum Praktické využití antibiotik ve vnitřním lékařství - Jindra Lochmannová
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 62 Kč
Maximální cena: 99 Kč
Ušetríte až: 37 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Praktické využití antibiotik ve vnitřním lékařství - Jindra Lochmannová. Učební text určený pro posluchače 2. lékařské fakulty UK v Praze seznamuje s novými poznatky týkajícími se využití antibiotik ve vnitřním lékařství. V úvodu jsou představeny základní pojmy, druhá část probírá antibiotika, chemoterapeutika, antituberkulotika, antimykotika, antivirotika a antiparazitika a seznamuje s postupy volby antiinfekčních léčiv u hlavních infekčních agens. Třetí část je věnována léčbě infekčních onemocnění týkajících se vnitřního lékařství podle jednotlivých orgánových systémů. Publikace: Praktické využití antibiotik ve vnitřním lékařství - Jindra Lochmannová.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.