Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Karolinum Praktická cvičení z fyziologie tělesné zátěže - Jan Heller, Pavel Vodička

Učebnice/Odborná literatura

Karolinum Praktická cvičení z fyziologie tělesné zátěže - Jan Heller, Pavel Vodička

Hodnocení: 1x
  • 4

Praktická cvičení z fyziologie tělesné zátěže - Jan Heller, Pavel Vodička. Učební text je primárně určen posluchačům FTVS UK, kteří v průběhu studia absolvují výuku fyziologie tělesné zátěže. Témata jednotlivých praktických úloh názorně ilustrují teoretickou výuku, zejména v oblasti objektivizace odezvy organismu na ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Karolinum Praktická cvičení z fyziologie tělesné zátěže - Jan Heller, Pavel Vodička

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 120 Kč

Učební text je primárně určen posluchačům FTVS UK, kteří v průběhu studia absolvují výuku fyziologie tělesné zátěže. Témata jednotlivých praktických úloh názorně ilustrují teoretickou výuku, zejména v oblasti objektivizace odezvy organismu na zatížení, jednoduchých funkčních testů a základní funkční zátěžové diagnostiky. Další část učebního textu, témata speciální laboratorní a terenní diagnostiky, jsou určena posluchačům navazujícího magisterského studia, popř. i zájemcům z oblasti tělovýchovné a lékařské » ... a dál?

Produkt Karolinum Praktická cvičení z fyziologie tělesné zátěže - Jan Heller, Pavel Vodička

Karolinum Praktická cvičení z fyziologie tělesné zátěže - Jan Heller, Pavel Vodička - parametry

Název produktu: Karolinum Praktická cvičení z fyziologie tělesné zátěže - Jan Heller, Pavel Vodička
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 120 Kč
Maximální cena: 128 Kč
Ušetríte až: 8 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Praktická cvičení z fyziologie tělesné zátěže - Jan Heller, Pavel Vodička. Učební text je primárně určen posluchačům FTVS UK, kteří v průběhu studia absolvují výuku fyziologie tělesné zátěže. Témata jednotlivých praktických úloh názorně ilustrují teoretickou výuku, zejména v oblasti objektivizace odezvy organismu na zatížení, jednoduchých funkčních testů a základní funkční zátěžové diagnostiky. Další část učebního textu, témata speciální laboratorní a terenní diagnostiky, jsou určena posluchačům navazujícího magisterského studia, popř. i zájemcům z oblasti tělovýchovné a lékařské veřejnosti, kterým umožňuje podrobněji se seznámit s diagnostickými postupy a metodikami využívanými ve fyziologii zátěže sportu. Praktická cvičení z fyziologie tělesné zátěže - Jan Heller, Pavel Vodička od nakladatelství Karolinum v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.