Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Karolinum Nárys fyziologie člověka. Sešit V.A - Obecná fyziologie nerv...

Učebnice/Odborná literatura

Karolinum Nárys fyziologie člověka. Sešit V.A - Obecná fyziologie nerv...

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Nárys fyziologie člověka. Sešit V.A - Obecná fyziologie nervstva a svalstva - Jan Mareš;Miloš Langmeier;Stanislav Trojan;Zdeněk Wünsch. Učební text je součástí komplexního díla Nárys fyziologie člověka a je určen posluchačům 1. lékařské fakulty UK. Představuje základní problematiku týkající se obecné ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.82783

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Karolinum Nárys fyziologie člověka. Sešit V.A - Obecná fyziologie nerv...

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 46 Kč

Publikace: Nárys fyziologie člověka. Sešit V.A - Obecná fyziologie nervstva a svalstva - Jan Mareš;Miloš Langmeier;Stanislav Trojan;Zdeněk Wünsch. Učební text je součástí komplexního díla Nárys fyziologie člověka a je určen posluchačům 1. lékařské fakulty UK. Představuje základní problematiku týkající se obecné fyziologie nervstva (stavba nervového systému, funkční projevy nervového systému, periferní nerv, vztahy mezi neurony) a fyziologie svalstva člověka (kosterní svalovina, hladké svalstvo). Publikace: Nárys » ... a dál?

Produkt Karolinum Nárys fyziologie člověka. Sešit V.A - Obecná fyziologie nerv...

Karolinum Nárys fyziologie člověka. Sešit V.A - Obecná fyziologie nerv... - parametry

Název produktu: Karolinum Nárys fyziologie člověka. Sešit V.A - Obecná fyziologie nerv...
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 46 Kč
Maximální cena: 46 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Nárys fyziologie člověka. Sešit V.A - Obecná fyziologie nervstva a svalstva - Jan Mareš;Miloš Langmeier;Stanislav Trojan;Zdeněk Wünsch. Učební text je součástí komplexního díla Nárys fyziologie člověka a je určen posluchačům 1. lékařské fakulty UK. Představuje základní problematiku týkající se obecné fyziologie nervstva (stavba nervového systému, funkční projevy nervového systému, periferní nerv, vztahy mezi neurony) a fyziologie svalstva člověka (kosterní svalovina, hladké svalstvo). Publikace: Nárys fyziologie člověka. Sešit V.A - Obecná fyziologie nervstva a svalstva - Jan Mareš;Miloš Langmeier;Stanislav Trojan;Zdeněk Wünsch.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.