Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Karolinum Foniatrie - Olga Dlouhá, Libor Černý

Knihy

Karolinum Foniatrie - Olga Dlouhá, Libor Černý

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Foniatrie - Olga Dlouhá;Libor Černý. Učební text nabízí přehled moderních znalostí z foniatrie, která sice úzce souvisí s oborem otorinolaryngologie, ale má vazby i na další obory. Skripta obsahují tři základní kapitoly o poruchách řeči, sluchu a hlasu. Kapitola o řeči je zaměřena zejména na komplex ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.82498
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Karolinum Foniatrie - Olga Dlouhá, Libor Černý

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 120 Kč

Publikace: Foniatrie - Olga Dlouhá;Libor Černý. Učební text nabízí přehled moderních znalostí z foniatrie, která sice úzce souvisí s oborem otorinolaryngologie, ale má vazby i na další obory. Skripta obsahují tři základní kapitoly o poruchách řeči, sluchu a hlasu. Kapitola o řeči je zaměřena zejména na komplex poruch, které se týkají centrální nervové soustavy. Kapitola o sluchu zdůrazňuje diagnostiku a péči o trvalé postižení sluchu a podává zasvěcený pohled na sluchovou protetiku. U poruch hlasu jsou popisovány » ... a dál?

Produkt Karolinum Foniatrie - Olga Dlouhá, Libor Černý

Karolinum Foniatrie - Olga Dlouhá, Libor Černý - parametry

Název produktu: Karolinum Foniatrie - Olga Dlouhá, Libor Černý
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 120 Kč
Maximální cena: 181 Kč
Ušetríte až: 61 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Foniatrie - Olga Dlouhá;Libor Černý. Učební text nabízí přehled moderních znalostí z foniatrie, která sice úzce souvisí s oborem otorinolaryngologie, ale má vazby i na další obory. Skripta obsahují tři základní kapitoly o poruchách řeči, sluchu a hlasu. Kapitola o řeči je zaměřena zejména na komplex poruch, které se týkají centrální nervové soustavy. Kapitola o sluchu zdůrazňuje diagnostiku a péči o trvalé postižení sluchu a podává zasvěcený pohled na sluchovou protetiku. U poruch hlasu jsou popisovány nemoci fonačního ústrojí z hlediska speciální foniatrické diagnostiky a se zaměřením na rehabilitaci hlasově chronicky nemocných.Skripta jsou určena pro studenty otorinolaryngologie, ale i pro postgraduální vzdělávání (ORL, praktické lékařství, klinická logopedie, hlasová výchova). Publikace: Foniatrie - Olga Dlouhá;Libor Černý.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.