Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Karel Žilák: Kleptoman

Próza - beletrie

Karel Žilák: Kleptoman

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Karel Žilák, autor dvou úspěšných titulů, nám opět předkládá příběh dotýkající se života lidí pohybujících se víceméně na okraji společnosti. Kriminálníci, drogoví dealeři, závislí na drogách, prostitutky, zlodějíčci i zloději, dokonce i vrazi. A také ti, kteří stojí proti nim: vyšetřovatelé a policisté. Jedni i ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83188
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Karel Žilák: Kleptoman

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 98 Kč

Karel Žilák, autor dvou úspěšných titulů, nám opět předkládá příběh dotýkající se života lidí pohybujících se víceméně na okraji společnosti. Kriminálníci, drogoví dealeři, závislí na drogách, prostitutky, zlodějíčci i zloději, dokonce i vrazi. A také ti, kteří stojí proti nim: vyšetřovatelé a policisté. Jedni i druzí mají své pohnutky, motivy, touhy, ale i deformace, pochybné záměry, zvrácené choutky. S neobyčejnou znalostí prostředí a lidských typů nám vypráví autor příběh, v němž nechybí žádná z lidských » ... a dál?

Produkt Karel Žilák: Kleptoman

Karel Žilák: Kleptoman - parametry

Název produktu: Karel Žilák: Kleptoman
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 98 Kč
Maximální cena: 98 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Karel Žilák, autor dvou úspěšných titulů, nám opět předkládá příběh dotýkající se života lidí pohybujících se víceméně na okraji společnosti. Kriminálníci, drogoví dealeři, závislí na drogách, prostitutky, zlodějíčci i zloději, dokonce i vrazi. A také ti, kteří stojí proti nim: vyšetřovatelé a policisté. Jedni i druzí mají své pohnutky, motivy, touhy, ale i deformace, pochybné záměry, zvrácené choutky. S neobyčejnou znalostí prostředí a lidských typů nám vypráví autor příběh, v němž nechybí žádná z lidských slabostí i vášní a který vykresluje možný obrázek našich časů. Příběh začíná náhodným setkáním Slováka Peterka se sympatickou Evou. Postupně se dozvídáme, že je Eva vdaná, ovšem její manžel je lump a nikto vlastně netuší, kde nyní žije. Velice pěkný vztah mají naopak Zdeněk a Martina. Oba slouží u policie a plánují si společnou budoucnost. Na vojně se Zdeněk poznal s Eviným manželem Tondou, a tím se kruh uzavírá. Když Peterko zůstane u Evy a nemá se k práci ani k obchodu, a dokonce se z domu

začnou ztrácet peníze, rozhodne se Eva pro radikální řešení. Shodou okolností potká svého muže a vymyslí plán. Osudy pěti hlavních hrdinů se spojí a téměř detektivní zápletka začíná gradovat. Autor bestsellerů PUSINKA a JEHLA Karel ŽilákOdesíláme 23.01.2014Autor bestsellerů Pusinka a JehlaJOTA 2007Kniha, čeština, 256 stranAutor bestsellerů PUSINKA a JEHLA


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.