Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Judy Hall: Kameny od A do Z - Podrobný průvodce světem léčivých krystalů

Knihy naučná literatura

Judy Hall: Kameny od A do Z - Podrobný průvodce světem léčivých krystalů

Hodnocení: 1x
  • 4

Podrobný průvodce světem drahých kamenů, více než 200 vyobrazených krystalů. V této řadě u nás vychází také Jóga od A do Z (Christina Brownová) Drahé kameny zná lidstvo už celá tisíciletí a od počátků civilizace je považuje za mocné léčivé, ochranné a magické prostředky. A protože jejich obliba přetrvala až do dnešní ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.82285

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Judy Hall: Kameny od A do Z - Podrobný průvodce světem léčivých krystalů koupíte i tady

Specifikace Judy Hall: Kameny od A do Z - Podrobný průvodce světem léčivých krystalů

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 254 Kč

Drahé kameny zná lidstvo už celá tisíciletí a od počátků civilizace je považuje za mocné léčivé, ochranné a magické prostředky. A protože jejich obliba přetrvala až do dnešní doby, na jejich účincích určitě něco bude. Na to, abyste se v nich dokázali vyznat, ale naštěstí nemusíte být mineralogové. Stačí mít po ruce naši knihu. Z ní se o krystalech dozvíte doslova první poslední: nejdříve jak vznikají, jak je správně nakupovat a pečovat o ně. A pak už se podíváme na každý jednotlivý kámen. Dozvíte se, jak přesně » ... a dál?

Produkt Judy Hall: Kameny od A do Z - Podrobný průvodce světem léčivých krystalů

Judy Hall: Kameny od A do Z - Podrobný průvodce světem léčivých krystalů - parametry

Název produktu: Judy Hall: Kameny od A do Z - Podrobný průvodce světem léčivých krystalů
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 254 Kč
Maximální cena: 399 Kč
Ušetríte až: 145 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Podrobný průvodce světem drahých kamenů, více než 200 vyobrazených krystalů. V této řadě u nás vychází také Jóga od A do Z (Christina Brownová)

Drahé kameny zná lidstvo už celá tisíciletí a od počátků civilizace je považuje za mocné léčivé, ochranné a magické prostředky. A protože jejich obliba přetrvala až do dnešní doby, na jejich účincích určitě něco bude. Na to, abyste se v nich dokázali vyznat, ale naštěstí nemusíte být mineralogové. Stačí mít po ruce naši knihu. Z ní se o krystalech dozvíte doslova první poslední: nejdříve jak vznikají, jak je správně nakupovat a pečovat o ně. A pak už se podíváme na každý jednotlivý kámen. Dozvíte se, jak přesně vypadá, ale hlavně jaké choroby či poruchy léčí, jak prospívá a k čemu se používá. Dočtete se, jak na člověka působí v duševní, mentální i hmotné rovině, a poučíte se o ezoterických zákonitostech fungování duše i těla. To všechno samozřejmě doprovází množství nádherných barevných fotografií, ilustrujících nejen kameny známé i neznámé, ale také nejrůznější zajímavosti, jako jsou třeba drahokamové elixíry.

A moudrost našich předků je náhle na dosah… Průvodce světem nejzajímavějších krystalů, více než 200 nových léčivých kamenů. Průvodce světem nejzajímavějších krystalů, více než 200 nových léčivých kamenů. Volné pokračování knihy Kameny od A do Z.

Pro velký úspěch, jehož se dočkalo vydání knihy Kameny od A do Z, se autorka rozhodla seznámit čtenáře s mnoha dalšími krystaly a specifickými postupy práce, na které v prvním díle už nezbylo místo. Unikátní polodrahokamy přinášejí nové, netušené možnosti, a jejich kombinace zesiluje původní účinek.

Množství fotografií vám přiblíží barevnou krásu krystalů, s jejichž pomocí můžete nejen léčit sebe i ostatní, ale i postupovat v duchovním vývoji a cestovat do nehmotných sfér a říší. Krystaly byly odedávna mocnými pomocníky a pokladnicemi moudrosti a není sebemenší důvod, proč by to dnes mělo být jinak.

Popis: 1× kniha, vázaná, 400 stran, 14 × 16,5 cm, česky

Autor: Judy Hallová

Vydal: Metafora / 2009

MK Svíce takto označená energeticky působí a harmonizuje energie dvou protikladů vesmíru, přičemž jeden pól nemůže být bez druhého. Svíčka se symbolem Jin jang harmonizuje energie dvou protikladů vesmíru, přičemž jeden pól nemůže být bez druhého. Tato harmonizace energií je zvláště využívána podle principů Feng šuej v našich domovech, kde správné rozložení energií působí pozitivně na dobré zdraví, pohodu, příjemný pocit, bohatství, úspěch a štěstí. Tato svíčka působí na základě energetické informace uložené přímo ve vosku svíčky.

Máte -li zájem dozvědět se podrobnější informace o symbolu Jin Jangu, klikněte zde na heslo Jin Jang, v našem slovníku.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.