Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Josef Molnár, Hana Mikulenková: Matematika a její aplikace pro 2. ročník 1. díl

Knihy

Josef Molnár, Hana Mikulenková: Matematika a její aplikace pro 2. ročník 1. díl

Hodnocení: 1x
  • 4

Matematika a její aplikace pro 2. ročník 1. díl - Josef Molnár, Hana Mikulenková. Nový třídílný titul Matematika a její aplikace 2 vám v mnoha směrech nebude neznámý, jeho jednotlivé části však jsou cele prakticky zaměřeny k naplňování očekávaných výstupů tak, aby vám pomohly u dětí co nejlépe rozvíjet klíčové ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Josef Molnár, Hana Mikulenková: Matematika a její aplikace pro 2. ročník 1. díl koupíte i tady

Specifikace Josef Molnár, Hana Mikulenková: Matematika a její aplikace pro 2. ročník 1. díl

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 37 Kč

Nový třídílný titul Matematika a její aplikace 2 vám v mnoha směrech nebude neznámý, jeho jednotlivé části však jsou cele prakticky zaměřeny k naplňování očekávaných výstupů tak, aby vám pomohly u dětí co nejlépe rozvíjet klíčové kompetence dle požadavků RVP. (2. ročník) ... a dál?

Produkt Josef Molnár, Hana Mikulenková: Matematika a její aplikace pro 2. ročník 1. díl

Josef Molnár, Hana Mikulenková: Matematika a její aplikace pro 2. ročník 1. díl - parametry

Název produktu: Josef Molnár, Hana Mikulenková: Matematika a její aplikace pro 2. ročník 1. díl
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 37 Kč
Maximální cena: 44 Kč
Ušetríte až: 7 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Matematika a její aplikace pro 2. ročník 1. díl - Josef Molnár, Hana Mikulenková. Nový třídílný titul Matematika a její aplikace 2 vám v mnoha směrech nebude neznámý, jeho jednotlivé části však jsou cele prakticky zaměřeny k naplňování očekávaných výstupů tak, aby vám pomohly u dětí co nejlépe rozvíjet klíčové kompetence dle požadavků RVP. Matematika a její aplikace pro 2. ročník 1. díl - Josef Molnár, Hana Mikulenková od nakladatelství PRODOS spol. s r.o. v kategorii Matematika za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Matematika a její aplikace pro 1. stupeň ZŠ vychází vstříc požadavkům RVP, vede k očekávaným výstupům a rozvoji klíčových kompetencí. Akcentovány jsou mezioborové souvislosti, především s českým jazykem a literaturou a tematickými okruhy kompletu Člověk a jeho svět. (Schvalovací doložka MŠMT: č.j. 15131/2013-210) Přehled obsahu: I. Opakování II. Kreslení a rýsování III. Sčítání do 20 s přechodem desítky IV. Úsečka V. Odčítání do 20 s přechodem desítky VI. Lomená čára VII. Procvičujeme VIII. Porovnávání úseček IX. Přirozená čísla do 100


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.