Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen John Matthews, Will Worthington: Keltské orákulum stromů

Knihy naučná literatura

John Matthews, Will Worthington: Keltské orákulum stromů

Hodnocení: 1x
  • 4

Majestátní silný dub, nezlomný habr, přátelská líska, tajemstvími opředená olše, jeřáb, jasan, bříza... Každý strom má své hluboké jedinečné poselství, svého "ducha", který má co říci těm, kteří chtějí naslouchat. Majestátní silný dub, nezlomný habr, přátelská líska, tajemstvími opředená olše, jeřáb, jasan, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? John Matthews, Will Worthington: Keltské orákulum stromů koupíte i tady

Specifikace John Matthews, Will Worthington: Keltské orákulum stromů

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 368 Kč

Zelený muž je starobylá a populární ikona světa přírody - ducha přírody samotné. V sadě Keltského orákula stromů se moudrost stromů a keltského oghamu setkávají, aby přinesly orákulum nesmírné síly. Dvacet pět nádherně ilustrovaných karet zobrazuje každý ze stromů, které vytváří starou keltskou abecedu. Zelený muž je přítomen v každém obrázku - někdy zjevně, jindy skrytě - nás vítá, abychom vstoupili do jeho světa. Zde objevíme lidové tradice stromů, mýty a symboliku a dozvíme se o nejniternějším významu každé » ... a dál?

Produkt John Matthews, Will Worthington: Keltské orákulum stromů

John Matthews, Will Worthington: Keltské orákulum stromů - parametry

Název produktu: John Matthews, Will Worthington: Keltské orákulum stromů
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 368 Kč
Maximální cena: 538 Kč
Ušetríte až: 170 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Majestátní silný dub, nezlomný habr, přátelská líska, tajemstvími opředená olše, jeřáb, jasan, bříza... Každý strom má své hluboké jedinečné poselství, svého "ducha", který má co říci těm, kteří chtějí naslouchat. Majestátní silný dub, nezlomný habr, přátelská líska, tajemstvími opředená olše, jeřáb, jasan, bříza... Každý strom má své hluboké jedinečné poselství, svého "ducha", který má co říci těm, kteří chtějí naslouchat. Tato nádherná věštecká sada karet zaujme každého skutečného milovníka stromů a lesní magie vůbec. Stromy byly pro Kelty i staré Slovany živými bytostmi, se kterými je možné komunikovat. Za nejposvátnější považovali dub, jasan, lísku, buk, břízu, jabloň, jilm, tis, borovici, javor a lípu. Jaký je rozdíl mezi duší Kelta či Slovana - a naší vlastní duší? Žádný! Tak jako oni, i my můžeme dosáhnout hlubokého spirituálního spojení v podstatě s jakýmkoliv stromem, na který se zaměříme, a se kterým pocítime "jednotu". Můžeme tak činit přímo v přírodě, a můžeme rovněž využít těchto nádherných "stromových" karet. Zelený muž je starobylá ikona světa přírody - ducha přírody samotné. V sadě Keltského orákula stromů se moudrost stromů a keltského oghamu setkávají, aby přinesly orákulum nesmírné síly. Dvacet pět nádherně ilustrovaných karet zobrazuje každý ze stromů, které vytváří starou keltskou abecedu. Zelený muž je přítomen v každém obrázku - někdy zjevně, jindy skrytě - nás vítá, abychom vstoupili do jeho světa. Zde objevíme lidové tradice stromů, mýty a symboliku a dozvíme se o nejniternějším významu každé karty a jak tyto letité znalosti mohou vést náš život v dnešní době. Sada orákula obahuje knihu významů (190 stran) a 25 karet. Autor: Mgr. Milena Valušková Nakladatelství: Fontána 2009


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.