Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Slovníky » Srovnání cen Jaroslav Olša: Česko-indonéský slovník / Kamus Ceko-Indonesia

Slovníky

Jaroslav Olša: Česko-indonéský slovník / Kamus Ceko-Indonesia

Hodnocení: 1x
  • 4

Jedná se o první česko-indonéský slovník, který přináší asi 10 000 českých hesel a 25 000 indonéských ekvivalentů. Hesla jsou obohacena příklady použití českých slov a nejběžnějšími frazeologismy spolu s jejich indonéským překladem. Slovník je zaměřen především na běžnou slovní zásobu, ve výběru indonéských ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 3.05837

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jaroslav Olša: Česko-indonéský slovník / Kamus Ceko-Indonesia koupíte i tady

Specifikace Jaroslav Olša: Česko-indonéský slovník / Kamus Ceko-Indonesia

Kategorie Slovníky
Nejnižší cena 260 Kč

Tento jediný česko-indonéský slovník, zahrnující asi 10 000 hesel a 25 000 indonéských ekvivalentů, přináší:* všeobecnou slovní zásobu současné indonéštiny* nové indonéské výrazy, které se v běžně užívaných zahraničních slovnících z konce 20. ... a dál?

Produkt Jaroslav Olša: Česko-indonéský slovník / Kamus Ceko-Indonesia

Jaroslav Olša: Česko-indonéský slovník / Kamus Ceko-Indonesia - parametry

Název produktu: Jaroslav Olša: Česko-indonéský slovník / Kamus Ceko-Indonesia
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 260 Kč
Maximální cena: 390 Kč
Ušetríte až: 130 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:
  • Jedná se o první česko-indonéský slovník, který přináší asi 10 000 českých hesel a 25 000 indonéských ekvivalentů. Hesla jsou obohacena příklady použití českých slov a nejběžnějšími frazeologismy spolu s jejich indonéským překladem. Slovník je zaměřen především na běžnou slovní zásobu, ve výběru indonéských ekvivalentů pak na zásobu užívanou masmédii a středními vrstvami obyvatel Indonésie. Autor zařadil do slovníku i neologismy, které se v běžně užívaných zahraničních slovnících vzniklých v 80. letech a ne na začátku 90. let 20. století většinou ještě nevyskytují. Mimoto slovník obsahuje i stále živá slova a sousloví, která jsou živými pozůstatky kultury a historie. Tímto dynamicky se rozvíjejícím jazykem, který byl v 1. pol. 20. století vytvořen na základě malajštiny, dnes mluví více než 200 miliónů obyvatel Indonésie. Indonéština je jediným společným prostředkem k dorozumívání mezi všemi národy na území indonéských ostrovů; mluví se zde více než dvěma stovkami místních živých jazyků. Česko-indonéský slovník / Kamus Ceko-Indonesia - Jaroslav Olša . Tento jediný česko-indonéský slovník, zahrnující asi 10 000 hesel a 25 000 indonéských ekvivalentů, přináší:
  • všeobecnou slovní zásobu současné indonéštiny
  • nové indonéské výrazy, které se v běžně užívaných zahraničních slovnících z konce 20. století ještě nevyskytovaly
  • výrazy vztahující se k místním reáliím, které umožní orientaci v indonéské prostředí
  • frazeologismy a přísloví Slovník je určen všem zájemcům o indonéštinu: diplomatům, pracovníkům mezinárodních firem, novinářům, studentům, ale i českým a indonéským turistům. Česko-indonéský slovník / Kamus Ceko-Indonesia - Jaroslav Olša od nakladatelství LEDA spol. s r. o. v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz

Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.