Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Jana Navrátilová: Německá výslovnost + 2 DVD

Učebnice/Odborná literatura

Jana Navrátilová: Německá výslovnost + 2 DVD

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Německá výslovnost + 2 DVD - Jana Navrátilová. Potřebujete se zdokonalit v mluvené němčině tak, abyste dosáhli úrovně rodilých mluvčích? Rádi byste trénovali podle vlastního tempa v soukromí a bez pocitu studu před ostatními v učebně? Pomůže vám cvičebnice Německá výslovnost + 2 DVD. Projde a procvičí s ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Jana Navrátilová: Německá výslovnost + 2 DVD

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 273 Kč

Chcete vyslovovat jako rodilý mluvčí? Ovládat typické německé slabiky i perfektně intonovat? Tato příručka s vámi projde jednotlivé jevy od tvorby hlásek až po celé věty. Součástí knihy je DVD obsahující animace, ukazující názorně kde v ústech a jakými mluvidly hlásky tvořit, i ukázky výslovnosti německých rodilých mluvčích a desítky tréninkových cvičení, která vám pomohou posadit laťku německé výslovnosti podstatně výš! ... a dál?

Produkt Jana Navrátilová: Německá výslovnost + 2 DVD

Jana Navrátilová: Německá výslovnost + 2 DVD - parametry

Název produktu: Jana Navrátilová: Německá výslovnost + 2 DVD
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 273 Kč
Maximální cena: 313 Kč
Ušetríte až: 40 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Německá výslovnost + 2 DVD - Jana Navrátilová. Potřebujete se zdokonalit v mluvené němčině tak, abyste dosáhli úrovně rodilých mluvčích? Rádi byste trénovali podle vlastního tempa v soukromí a bez pocitu studu před ostatními v učebně? Pomůže vám cvičebnice Německá výslovnost + 2 DVD. Projde a procvičí s vámi pečlivě všechny následující okruhy: jak a kde vzniká řeč, samohlásky, dvojhlásky, souhlásky, cvičení. Dvě multimediální DVD obsahují: - V úvodní části se dozvíte, jaká máme mluvidla, jak je používáme a která z nich se podílejí na tvorbě jakých hlásek. - Prohlédněte si, jak vyslovují jednotlivé hlásky i slova rodilí mluvčí. A to zepředu i z boku! - Kreslené animované scénky vás pobaví, zároveň ale i upozorní na slova, která podobně znějí, ale mají jiný význam. - Napodobujte počítačově animovaná mluvidla a naučte se vzorně vyslovovat jednotlivé hlásky. Podle audio nahrávek dále nacvičte bezvadnou výslovnost slov i celých vět. - Zkontrolujte si pomocí interaktivních testů, zdali dokážete rychle porozumět správnému významu slov a vět. Animace nemají za úkol jen pobavit vás, ale také zpestřit vaše samostudium a nenásilnou formou vám pomoci si zapamatovat řadu potřebných informací. O autorce: Autorka publikace, Jana Navrátilová vystudovala v letech 1960–65 v Brně na filozofické fakultě UJEP pedagogický obor germanistika, poté působila jako profesorka němčiny a českého jazyka a literatury na středních školách. Je autorkou dalších publikací jako např. 1500 německých slovíček, která se snadno naučíte, Německá nepravidelná slovesa ad. Publikace: Německá výslovnost + 2 DVD - Jana Navrátilová. Chcete vyslovovat jako rodilý mluvčí? Ovládat typické německé slabiky i perfektně intonovat? Tato příručka s vámi projde jednotlivé jevy od tvorby hlásek až po celé věty. Součástí knihy je DVD obsahující animace, ukazující názorně kde v ústech a jakými mluvidly hlásky tvořit, i ukázky výslovnosti německých rodilých mluvčích a desítky tréninkových cvičení, která vám pomohou posadit laťku německé výslovnosti podstatně výš! Jana Navrátilová+DVDCOMPUTER PRESSKniha, čeština, 96 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.