Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Jana Mahdalíčková: Víme o drogách všechno?

Učebnice/Odborná literatura

Jana Mahdalíčková: Víme o drogách všechno?

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Víme o drogách všechno? - Mahdalíčková JanaMahdalíčková Jana. O drogách slyšíme tak často, že nám nutně musí připadat, že o nich už všechno víme. Ale je to opravdu tak? Smyslem knížky byla snaha poskládat útržky informací do přehledné skládačky. Proč patří mladiství uživatelé drog mezi rizikové skupiny? ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.82285

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jana Mahdalíčková: Víme o drogách všechno? koupíte i tady

Specifikace Jana Mahdalíčková: Víme o drogách všechno?

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 206 Kč

O drogách slyšíme tak často, že nám nutně musí připadat, že o nich už všechno víme. Ale je to opravdu tak? Smyslem knížky byla snaha poskládat útržky informací do přehledné skládačky. Je to pokus seznámit čtenáře s tím, kde se drogy vzaly, kdy a proč je začali lidé používat. A také s tím, co nám pozitivního, nebo naopak negativního mohou přinést. Budeme hledat odpověď na to, proč mluvíme o „problematice drog“, proč vznikl celospolečenský problém, který se nám nedaří vyřešit. Co jsme asi udělali jinak, než by bylo » ... a dál?

Produkt Jana Mahdalíčková: Víme o drogách všechno?

Jana Mahdalíčková: Víme o drogách všechno? - parametry

Název produktu: Jana Mahdalíčková: Víme o drogách všechno?
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 206 Kč
Maximální cena: 280 Kč
Ušetríte až: 74 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Víme o drogách všechno? - Mahdalíčková JanaMahdalíčková Jana. O drogách slyšíme tak často, že nám nutně musí připadat, že o nich

už všechno víme. Ale je to opravdu tak? Smyslem knížky byla snaha

poskládat útržky informací do přehledné skládačky. Proč patří

mladiství uživatelé drog mezi rizikové skupiny? Jak vzniká

závislost? Jak se projevuje intoxikace? Jak poskytnout první pomoc

při předávkování? Jaké jsou klíčové charakteristiky úspěšné školní

prevence? Jak může pomoci rodina? Co může naznačovat, že dítě bere

drogy? Lze drogy testovat ve škole? Jaká jsou kritéria trestnosti?

Odpovědi na všechny výše zmíněné otázky a mnoho dalších informací

se dozvíte v předkládané publikaci. Publikace: Víme o drogách všechno? - Mahdalíčková JanaMahdalíčková Jana. O drogách slyšíme tak často, že nám nutně musí připadat, že o nich už všechno víme. Ale je to opravdu tak? Smyslem knížky byla snaha poskládat útržky informací do přehledné skládačky. Je to pokus seznámit čtenáře s tím, kde se drogy vzaly, kdy a proč je začali lidé používat. A také s tím, co nám pozitivního, nebo naopak negativního mohou přinést. Budeme hledat odpověď na to, proč mluvíme o „problematice drog“, proč vznikl celospolečenský problém, který se nám nedaří vyřešit. Co jsme asi udělali jinak, než by bylo žádoucí a dobré pro nás pro všechny. Knížka je určena všem, kteří vědí, že bez informací není člověk svobodný.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.