Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Jana Kombercová, Věra Dolejšová, Jana Wankatová: Základy komplexního přístupu v medicíně

Učebnice/Odborná literatura

Jana Kombercová, Věra Dolejšová, Jana Wankatová: Základy komplexního přístupu v medicíně

Hodnocení: 1x
  • 4

Základy komplexního přístupu v medicíně - Věra Dolejšová, Jana Kombercová, Jana Wankatová. Snahou autorek je přiblížit aspekty komplexního pohledu na nemoc a nemocného s následnými možnostmi jeho léčby vedoucí k uzdravování. Jedná se o první ucelený pohled na tuto problematiku u nás. Tato skripta vytvořily autorky na ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jana Kombercová, Věra Dolejšová, Jana Wankatová: Základy komplexního přístupu v medicíně koupíte i tady

Specifikace Jana Kombercová, Věra Dolejšová, Jana Wankatová: Základy komplexního přístupu v medicíně

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 248 Kč

Komplexní medicíně se konečně postupně dostává také u nás oficiálního uznání nejen ze strany ministerstva zdravotnictví. Autorky těchto skript v praxi dávno předběhly "oficiální vývoj" a jejich cílem nyní je přiblížit aspekty komplexního pohledu na nemoc a nemocného s následnými možnostmi jeho léčby vedoucí k uzdravování. Jedná se o první ucelený pohled na tuto problematiku u nás. Skripta vytvořily autorky na základě velkého zájmu odborníků a jsou vodítkem, nabídkou různých možností diagnostiky a » ... a dál?

Produkt Jana Kombercová, Věra Dolejšová, Jana Wankatová: Základy komplexního přístupu v medicíně

Jana Kombercová, Věra Dolejšová, Jana Wankatová: Základy komplexního přístupu v medicíně - parametry

Název produktu: Jana Kombercová, Věra Dolejšová, Jana Wankatová: Základy komplexního přístupu v medicíně
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 248 Kč
Maximální cena: 357 Kč
Ušetríte až: 109 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Základy komplexního přístupu v medicíně - Věra Dolejšová, Jana Kombercová, Jana Wankatová. Snahou autorek je přiblížit aspekty komplexního pohledu na nemoc a nemocného s následnými možnostmi jeho léčby vedoucí k uzdravování. Jedná se o první ucelený pohled na tuto problematiku u nás. Tato skripta vytvořily autorky na základě velkého zájmu odborníků a jsou vodítkem, nabídkou různých možností diagnostiky a terapie, ověřené mnoha lety praxe a zkušeností. V poslední době se na celém světě stále více diskutuje otázka správného přístupu lékaře k nemocným a jejich nemocem. Moderní vědecká medicína sice využívá k poznání nemocí stále dokonalejší techniky, jde cestou lineárního řetězce poznávání příčin a následků a ví mnoho o jednotlivých součástech a funkcích těla, ale samotný nemocný se z toho poněkud vytrácí. Zejména chronicky nemocní pacienti s postižením několika orgánů či systémů jsou nuceni vyhledávat velké množství odborníků a následně užívat mnoho léků, o nichž nikdo netuší, jak mezi sebou reagují. Nekonvenční medicína se snaží nalézt příčinu onemocnění právě u daného jedince a pochopit, proč právě on onemocněl touto chorobou nebo chorobami. Využívá prastarých léčebných postupů, jako je akupunktura nebo homeopatie, ale i zcela moderních diagnostických metod, jako je např. elektroakupunktura podle dr. Volla nebo v léčbě fyziologická regulační medicína. Základy komplexního přístupu v medicíně - Věra Dolejšová, Jana Kombercová, Jana Wankatová od nakladatelství Ostrov v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Kniha: Základy komplexního přístupu v medicíně; Autor: Dolejšová Věra, Kombercová Jana, Wankatová Jana; Komplexní medicíně se konečně postupně dostává také u nás oficiálního uznání nejen ze strany ministerstva zdravotnictví. Autorky těchto skript v praxi dávno předběhly "oficiální vývoj" a jejich cílem ...


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.