Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Jan Baleka: Anglicko-český slovník výtvarného umění / English-Czech Dictionary of Art Terms

Učebnice/Odborná literatura

Jan Baleka: Anglicko-český slovník výtvarného umění / English-Czech Dictionary of Art Terms

Hodnocení: 1x
  • 4

Anglicko-český slovník výtvarného umění / English-Czech Dictionary of Art Terms - Jiří Baleka. Zcela nový slovník přináší více než 9 500 hesel z hlavních oborů umění, tedy z malířství, sochařství, grafiky, kresby, architektury a užitého umění, i ze souvisejících oblastí, jako jsou fotografie, lidové umění a řemeslo, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.82327

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jan Baleka: Anglicko-český slovník výtvarného umění / English-Czech Dictionary of Art Terms koupíte i tady

Specifikace Jan Baleka: Anglicko-český slovník výtvarného umění / English-Czech Dictionary of Art Terms

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 59 Kč

Výhodná nabídka Anglicko-český slovník výtvarného umění - Jan Baleka od Leda v kategorii Filmy, knihy, hry | Knihy za cenu 276,00 Kč! ... a dál?

Produkt Jan Baleka: Anglicko-český slovník výtvarného umění / English-Czech Dictionary of Art Terms

Jan Baleka: Anglicko-český slovník výtvarného umění / English-Czech Dictionary of Art Terms - parametry

Název produktu: Jan Baleka: Anglicko-český slovník výtvarného umění / English-Czech Dictionary of Art Terms
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 59 Kč
Maximální cena: 290 Kč
Ušetríte až: 231 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Anglicko-český slovník výtvarného umění / English-Czech Dictionary of Art Terms - Jiří Baleka. Zcela nový slovník přináší více než 9 500 hesel z hlavních oborů umění, tedy z malířství, sochařství, grafiky, kresby, architektury a užitého umění, i ze souvisejících oblastí, jako jsou fotografie, lidové umění a řemeslo, restaurování a archeologie, teorie a kritika umění atd. Slovník je určen pro studenty výtvarného umění, odborníky, učitele, novináře, překladatele, tlumočníky a všechny zájemce o výtvarné umění, kteří se setkávají s anglickými texty. Anglicko-český slovník výtvarného umění / English-Czech Dictionary of Art Terms - Jiří Baleka od nakladatelství LEDA spol. s r. o. v kategorii Knihy | | | | | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz

Prakticky zaměřený slovník určený pro pasivní porozumění anglickým odborným textům z více než dvaceti oborů výtvarného umění.

Kromě hlavních oborů (malířství, sochařství, grafika, kresba, architektura, užité umění) jsou zařazeny i další oblasti (fotografie, divadlo, lidové umění a řemeslo, heraldika, numismatika, památková péče, restaurování, materiály, nástroje a nářadí, rostliny a zvířata, nerosty, symboly, alegorie, témata a názvy uměleckých děl, archeologie, teorie a kritika umění).

Zahrnuto je přes 13 000 pojmů vyskytujících se v monografiích, studiích, katalozích, časopisech, statích a kritikách.

Pevná vazba

155 x 212 mm

198 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.