Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Jack Canfield: Aladinův faktor

Knihy naučná literatura

Jack Canfield: Aladinův faktor

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Aladinův faktor - Jack Canfield. Aladinův faktor vysvětluje hlavní překážky, které nám brání, abychom požádali o to, co chceme, a učí nás jednoduché techniky, jak tyto překážky překonat. Na příkladech inspirujících příběhů lidí, kteří dosáhli úspěchu tím, že žádali o to, po čem touží, nám tato kniha ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.81356

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jack Canfield: Aladinův faktor koupíte i tady

Specifikace Jack Canfield: Aladinův faktor

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 129 Kč

Aladinův faktor vysvětluje hlavní překážky, které nám v žádaní brání a učí nás jednoduché techniky, jak tyto překážky překonat. Na příkladech inspirujících příběhů lidí, kteří dosáhli úspěchu tím, že žádali o to, po čem touží, nám tato kniha ukazuje, jak od základu změnit svůj život. S těmito vědomostmi objevíme bohatství skutečně dobře prožívaného života - bohatství, které nepochází z kouzelné lampy, nýbrž z našeho srdce. ... a dál?

Produkt Jack Canfield: Aladinův faktor

Jack Canfield: Aladinův faktor - parametry

Název produktu: Jack Canfield: Aladinův faktor
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 129 Kč
Maximální cena: 198 Kč
Ušetríte až: 69 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Aladinův faktor - Jack Canfield. Aladinův faktor vysvětluje hlavní překážky, které nám brání,

abychom požádali o to, co chceme, a učí nás jednoduché techniky,

jak tyto překážky překonat. Na příkladech inspirujících příběhů

lidí, kteří dosáhli úspěchu tím, že žádali o to, po čem touží, nám

tato kniha ukazuje, jak od základu změnit svůj život. S těmito

vědomostmi objevíme bohatství skutečně dobře prožívaného života –

bohatství, které nepochází z kouzelné lampy, nýbrž z našeho srdce. Publikace: Aladinův faktor - Jack Canfield. Osobní spokojenost. Tvůrčí naplnění. Pracovní úspěch. Osvobození od strachu – a nový příslib radosti, která je vaše na požádání. Máme schopnosti toho všeho dosáhnout. Nyní nás Jack Canfield a Mark Victor Hansen seznamují s Aladinovým faktorem – kouzelným zdrojem sebedůvěry a touhy, díky níž se naučíme žádat o to, co chceme, a splníme si tak své sny v každodenním životě. Aladinův faktor vysvětluje hlavní překážky, které nám v žádání brání, a učí nás jednoduché techniky, jak tyto překážky překonat Kategorie Zdraví a životní styl - Osobní rozvoj - Psychologie pro

každého Naučná - Psychologie - Psychologie pro každého Zdraví a životní styl - Osobní rozvoj - R Aladinův faktor od autorů Jacka Canfielda a Marka V. Hansena je kniha, která se zabývá překážkami, které lidem brání říci si o to, co chtějí. Jak se s tímto problémem vypořádat Vám poradí tato kniha


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.