Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Inka Delevová, Jan Hrubý: Ďábelské papírky Jany Skálové s lexikonem výkladu karet

Knihy

Inka Delevová, Jan Hrubý: Ďábelské papírky Jany Skálové s lexikonem výkladu karet

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Ďábelské papírky Jany Skálové s lexikonem výkladu karet - Jan Hrubý. Povídky o známých i neznámých osobnostech v souvislosti s karetním výkladem. Výklad karet není odsouzením tazatele, či objektu otázky. Karty fascinují hráče při hře i konzumenta při výkladu. Je jedno, zda-li je to „Ten“, či „Onen“, fantastické je ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Inka Delevová, Jan Hrubý: Ďábelské papírky Jany Skálové s lexikonem výkladu karet koupíte i tady

Specifikace Inka Delevová, Jan Hrubý: Ďábelské papírky Jany Skálové s lexikonem výkladu karet

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 64 Kč

Povídky o známých i neznámých osobnostech v souvislosti s karetním výkladem. Výklad karet není odsouzením tazatele, či objektu otázky. Karty fascinují hráče při hře i konzumenta při výkladu. Je jedno, zda-li je to Ten, či Onen, fantastické je vždy zjištění, že karty umí nejen pobavit, ale mohou odkrýt i budoucnost. Znají konec čehokoliv. Přečteme-li je dobře, dozvíme se úplně všechno takovou moc mají. K tomu správnému přečtení je potřeba maličkost toho správného čtenáře, či tlumočníka, který jim dokonale rozumí » ... a dál?

Produkt Inka Delevová, Jan Hrubý: Ďábelské papírky Jany Skálové s lexikonem výkladu karet

Inka Delevová, Jan Hrubý: Ďábelské papírky Jany Skálové s lexikonem výkladu karet - parametry

Název produktu: Inka Delevová, Jan Hrubý: Ďábelské papírky Jany Skálové s lexikonem výkladu karet
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 64 Kč
Maximální cena: 99 Kč
Ušetríte až: 35 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Ďábelské papírky Jany Skálové s lexikonem výkladu karet - Jan Hrubý. Povídky o známých i neznámých osobnostech v souvislosti s karetním výkladem. Výklad karet není odsouzením tazatele, či objektu otázky. Karty fascinují hráče při hře i konzumenta při výkladu. Je jedno, zda-li je to „Ten“, či „Onen“, fantastické je vždy zjištění, že karty umí nejen pobavit, ale mohou odkrýt i budoucnost. Znají konec čehokoliv. Přečteme-li je dobře, dozvíme se úplně všechno – takovou moc mají. K tomu správnému přečtení je potřeba maličkost – toho správného čtenáře, či tlumočníka, který jim dokonale rozumí a kterého ony nezradí. Být tím správným prezentantem a jejich partnerem je dřina podložená praxí. V každém oboru totiž platí, že tajemství úspěchu je v soustavné a cílevědomé práci. V kartách také. I Vy však můžete proniknout k jejich kouzlu. S lexikonem výkladu karet Jany Skálové zcela určitě. Ďábelské papírky Jany Skálové s lexikonem výkladu karet - Jan Hrubý od nakladatelství v kategorii Beletrie za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz "Atraktivní kniha povídek Jana Hrubého o známých i neznámých osobnostech v souvislosti s výkladem karet a originální obrazovou částí s lexikonem karetního výkladu Jany Skálové s ilustracemi akademické malířky Inky Delevové" "Originální vykládací karty Jany Skálové, malované akademickou malířkou Inkou Delevovou, ke kterým budete potřebovat návod jen jedenkrát..." (s lexikonem výkladu karet)


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.