Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen INFADOLAN mast 30 g

Léky

INFADOLAN mast 30 g

Hodnocení: 1x
  • 4

Příbalová informace: informace pro uživatele INFADOLAN mast (vitamín A - retinoli acetas a vitamín D2- ergocalciferolum) Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek používat, protože obsahuje pro Vás důležité údaje. Vždy používejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.77829
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? INFADOLAN mast 30 g koupíte i tady

Specifikace INFADOLAN mast 30 g

Kategorie Léky
Výrobce HERBACOS
Nejnižší cena 40 Kč

Infadolan se používá u dospělých i dětí od novorozeneckého věku na neinfikované drobné rány, oděrky, popáleniny I. stupně, na suchou popraskanou kůži, na trhliny v kožních rýhách. Je zvláště vhodný k promazávání suché pokožky, u pacientů s atopickou dermatitidou, dále k prevenci opruzení u dětí a dospělých. ... a dál?

Produkt INFADOLAN mast 30 g

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


INFADOLAN mast 30 g - parametry

Název produktu: INFADOLAN mast 30 g
Výrobce: HERBACOS
Minimální cena: 40 Kč
Maximální cena: 54 Kč
Ušetríte až: 14 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Příbalová informace: informace pro uživatele INFADOLAN mast (vitamín A - retinoli acetas a vitamín D2- ergocalciferolum) Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek používat, protože obsahuje pro Vás důležité údaje. Vždy používejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka nebo zdravotní sestry. - Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. - Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. - Pokud se u Vás vyskytne kterýkoli z nežádoucích účinků, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi. Stejně postupujte v případě jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci. - Pokud se do 7 dnů nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem. kód SÚKL: 0052266 na popáleniny, suchou kůži i opruzeniny pro novorozence i dospělé Charakteristika Obsahuje vitamín A a D, které jsou rozpustné v tucích a podporují hojení ran a jizev. Infadolan zvyšuje odolnost kůže a sliznic proti infekci. Dále je velmi vhodný na suchou kůži u ekzémů a na opruzeniny. Dávkování:

Neurčí-li lékař jinak, dospělým i dětem se Infadolan nanáší v přiměřené vrstvě na postižené místo 1 - 3 krát denně. Neuvede-li lékař jinak u bercových vředů a proleženin je nutné před použitím masti odstanit krusty podle postupu doporučeného lékařem a teprve potom nanést mast Obsah: 30 g Infadolan je mast pro zevní použití obsahující vitamin A a vitamin D2 v bezvodém masťovémzákladu, vhodná k urychlení obnovy pokožky na postiženém místě.Infadolan se používá u dospělých i dětí od novorozeneckého věku na neinfikované drobnérány, oděrky, popáleniny I. stupně, na suchou popraskanou kůži, na trhliny v kožních rýhách.Na doporučení lékaře i k léčbě bércových vředů (k urychlení epitelizace, hojení vředů, kterémají čistou, neinfikovanou spodinu), proleženin apod.Je zvláště vhodný k promazávání suché pokožky, u pacientů s atopickou dermatitidou, dále kprevenci opruzení u dětí a dospělých.


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.