Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Igor Kalinauskas: Sám se světem

Knihy

Igor Kalinauskas: Sám se světem

Hodnocení: 1x
  • 4

Před vámi je sborník textů, které se zrodili za spolupráce mnoha lidí, při práci sebepoznávání, při hledání harmonických vztahů s okolním světem a se sebou samým, při práci nasměrované na realizaci možností, které spí v každém člověku. Tato kniha je zajímavá a užitečná pro všechny, kteří jsou nadšení sebepoznáváním a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Igor Kalinauskas: Sám se světem koupíte i tady

Specifikace Igor Kalinauskas: Sám se světem

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 149 Kč

Jedinečná kniha pro člověka dnešní doby, kdy jsme každý dostatečně vzdělaný, máme možnost logicky myslet, ale nedokážeme si přiznat fakt, že jsme udělaná věc. Uráží nás to. Je nepopiratelné, že neznáme hlavně sami sebe, a tak nám autor pomalu, postupně pomáhá odhalovat sebe jako takového, dává nám návod, jak se seznámit se svými mechanismy, učí nás vidět, jak pracují. Čtenáři by postupně mělo docházet, jak důležité je osvojit si trvalé sebeuvědomění, díky němuž začne postupně ovládat svůj život, aktivně ho měnit » ... a dál?

Produkt Igor Kalinauskas: Sám se světem

Igor Kalinauskas: Sám se světem - parametry

Název produktu: Igor Kalinauskas: Sám se světem
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 149 Kč
Maximální cena: 190 Kč
Ušetríte až: 41 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Před vámi je sborník textů, které se zrodili za spolupráce mnoha lidí, při práci sebepoznávání, při hledání harmonických vztahů s okolním světem a se sebou samým, při práci nasměrované na realizaci možností, které spí v každém člověku. Tato kniha je zajímavá a užitečná pro všechny, kteří jsou nadšení sebepoznáváním a kterým není lhostejné duchovní hledání lidstva. Obsah: První část dialogická Nástrojová složka "JÁ - koncepce" Exkurze do minulosti (Budha) Subjektivní zažívání pravdy Druhá část technologická Proč lidé přicházejí do skupin seberozvoje a co je možné najít v naší? Úroveň pravdy (styl skupiny) Akce a reakce Některé etapy výuky Instrukce k základním cvičením Člověk jako celek Metoda příčino-pozitivního myšlení Všeobecné principy seberegulace a principy metodiky DFS Myšlenkové experimenty Vědomí jako nástroj Struktura hodnot osobnosti Úvod do socioniky Třetí část filozofický ostrov v moři technologií Čtvrtá část besedy o škole (pro ty kteří hledali a našli) Publikace: Sám se světem - Igor Kalinauskas. Jedinečná kniha pro člověka dnešní doby, kdy jsme každý

dostatečně vzdělaný, máme možnost logicky myslet, ale nedokážeme si

přiznat fakt, že jsme udělaná věc. Uráží nás to.

Je nepopiratelné, že neznáme hlavně sami sebe, a tak nám autor

pomalu, postupně pomáhá odhalovat sebe jako takového, dává nám

návod, jak se seznámit se svými mechanismy, učí nás vidět, jak

pracují. Čtenáři by postupně mělo docházet, jak důležité je osvojit

si trvalé sebeuvědomění, díky němuž začne postupně ovládat svůj

život, aktivně ho měnit a po čase i vytvářet podle svých

představ. Publikace: Sám se světem - Igor Kalinauskas. Tato kniha poukazuje na hodnověrnost technologického přístupu člověka k sobě a k situacím, s kterými se setkává ve svém...


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.