Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Léky na bolest a zvýšenou teplotu » Srovnání cen Ibuprofen Al 400 400 mg 50 tablet

Léky na bolest a zvýšenou teplotu

Ibuprofen Al 400 400 mg 50 tablet

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Léčivý přípravek Ibuprofen AL obsahuje léčivou látku ibuprofen, která patří do skupiny tzv. nesteroidních protizánětlivých léčiv. Ibuprofen AL zmírňuje bolest a zánět různého původu a tlumí horečku, která provází například nemoci z nachlazení. Lehké až středně silné bolesti hlavy včetně migrény, bolesti zad, zubů, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.77829
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Ibuprofen Al 400 400 mg 50 tablet koupíte i tady

Specifikace Ibuprofen Al 400 400 mg 50 tablet

Kategorie Léky na bolest a zvýšenou teplotu
Výrobce ALIUD
Nejnižší cena 49 Kč

Ibuprofen AL 400 je protizánětlivý léčivý přípravek, který snižuje horečku a ulevuje od bolesti (nesteroidní protizánětlivý/analgetický léčivý přípravek). ... a dál?

Produkt Ibuprofen Al 400 400 mg 50 tablet

Ibuprofen Al 400 400 mg 50 tablet - parametry

Název produktu: Ibuprofen Al 400 400 mg 50 tablet
Výrobce: ALIUD
Minimální cena: 49 Kč
Maximální cena: 76 Kč
Ušetríte až: 28 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Léčivý přípravek Ibuprofen AL obsahuje léčivou látku ibuprofen, která patří do skupiny tzv. nesteroidních protizánětlivých léčiv. Ibuprofen AL zmírňuje bolest a zánět různého původu a tlumí horečku, která provází například nemoci z nachlazení. Lehké až středně silné bolesti hlavy včetně migrény, bolesti zad, zubů, pooperační bolesti, při bolestivé menstruaci. Farmakoterapeutická skupina: Protizánětlivá a protirevmatická léčiva. Pozorně čtěte příbalovou informaci! Ibuprofen AL 400 je protizánětlivý léčivý přípravek, který snižuje horečku a ulevuje od bolesti (nesteroidní protizánětlivý/analgetický léčivý přípravek). Přípravek je určen ke zmírňování mírných až středně silných bolestí různého původu. Čtěte podrobně příbalový leták. Ibuprofen Al 400 50 tablet od Aliud na www.GigaLekarna.cz za 59 Kč . Ibuprofen Al 400 tbl.obd.50x400mg Léky/bolesti kloubů, svalů/


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.