Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Léky na bolest a zvýšenou teplotu » Srovnání cen Ibuprofen Al 400 400 mg 100 tablet

Léky na bolest a zvýšenou teplotu

Ibuprofen Al 400 400 mg 100 tablet

Hodnocení: 1x
  • 4

Ibuprofen AL 400 (Ibuprofenum) potahované tablety Přečtěte si pozorně příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důležité údaje. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však Ibuprofen AL 400 musíte užívat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl. - Ponechte si příbalovou informaci pro ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.8835
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Ibuprofen Al 400 400 mg 100 tablet koupíte i tady

Specifikace Ibuprofen Al 400 400 mg 100 tablet

Kategorie Léky na bolest a zvýšenou teplotu
Výrobce ALIUD
Nejnižší cena 66 Kč

Přípravek je určen ke zmírňování mírných až středně silných bolestí různého původu. Čtěte pozorně příbalový leták. ... a dál?

Produkt Ibuprofen Al 400 400 mg 100 tablet

Ibuprofen Al 400 400 mg 100 tablet - parametry

Název produktu: Ibuprofen Al 400 400 mg 100 tablet
Výrobce: ALIUD
Minimální cena: 66 Kč
Maximální cena: 136 Kč
Ušetríte až: 70 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Ibuprofen AL 400 (Ibuprofenum) potahované tablety Přečtěte si pozorně příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důležité údaje. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však Ibuprofen AL 400 musíte užívat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl. - Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. - Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. - Pokud se příznaky u dospělého zhorší nebo se nezlepší do 3 Foto je ilustrační! Ibuprofen AL 400 tbl. obd. 100x400mg Složení Ibuprofenum 400 mg v 1 potahované tabletě Indikační skupina Nesteroidní antirevmatikum Indikace Symptomatická léčba bolesti a zánětu při akutní artritidě včetně záchvatů dny, chronické artritidě, obzvláště revmatoidní artritidě, ankylozující spondylitidě (Bechtěrevova choroba) a jiných seronegativních spondylartritidách, degenerativních onemocněních kloubů včetně kloubů páteře (osteoartróza, spondylartróza), revmati Léčivý přípravek Ibuprofen AL obsahuje léčivou látku ibuprofen, která patří do skupiny tzv. nesteroidních protizánětlivých léčiv. Ibuprofen AL zmírňuje bolest a zánět různého původu a tlumí horečku, která provází například nemoci z nachlazení. Snižuje horečku a ulevuje od bolesti hlavy včetně migrény, zad, zubů, pooperační bolesti, bolestivé menstruace. Farmakoterapeutická skupina: Protizánětlivá a protirevmatická léčiva. Pozorně čtěte příbalovou informaci! Přípravek je určen ke zmírňování mírných až středně silných bolestí různého původu. Čtěte podrobně příbalový leták. Ibuprofen Al 400 100 tablet od Aliud na www.GigaLekarna.cz za 66 Kč .


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.