Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Léky na bolest a zvýšenou teplotu » Srovnání cen Ibuprofen 400mg Galmed 30 tablet

Léky na bolest a zvýšenou teplotu

Ibuprofen 400mg Galmed 30 tablet

Hodnocení: 1x
  • 3.5

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: Přípravek Ibuprofen 400 mg Galmed obsahuje léčivou látku ibuprofen, která patří do skupiny tzv. nesteroidních protizánětlivých léčiv. Zabraňuje tvorbě tkáňových působků, tzv. prostaglandinů, které jsou zodpovědné za vznik bolesti a zánětu a uvolňují se v místě poškození tkáně. Ibuprofen zmírňuje ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.91275
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Ibuprofen 400mg Galmed 30 tablet koupíte i tady

Specifikace Ibuprofen 400mg Galmed 30 tablet

Kategorie Léky na bolest a zvýšenou teplotu
Výrobce DR.KERN
Nejnižší cena 35 Kč

zmírňuje bolest a zánět různého původu, zvláště u onemocnění pohybového ústrojí Ibuprofen 400 mg Galmed obsahuje léčivou látku ibuprofen, která patří do skupiny tzv. nesteroidních protizánětlivých léčiv. Zabraňuje tvorbě tkáňových působků, tzv. prostaglandinů, které jsou zodpovědné za vznik bolesti a zánětu a uvolňují se v místě poškození tkáně. zmírňuje bolest a zánět různého původu, zvláště u onemocnění pohybového ústrojí tlumí horečku, která provází např. nemoci z nachlazení užívá » ... a dál?

Produkt Ibuprofen 400mg Galmed 30 tablet

Ibuprofen 400mg Galmed 30 tablet - parametry

Název produktu: Ibuprofen 400mg Galmed 30 tablet
Výrobce: DR.KERN
Minimální cena: 35 Kč
Maximální cena: 90 Kč
Ušetríte až: 55 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: Přípravek Ibuprofen 400 mg Galmed obsahuje léčivou látku ibuprofen, která patří do skupiny tzv. nesteroidních protizánětlivých léčiv. Zabraňuje tvorbě tkáňových působků, tzv. prostaglandinů, které jsou zodpovědné za vznik bolesti a zánětu a uvolňují se v místě poškození tkáně. Ibuprofen zmírňuje bolest a zánět různého původu, zvláště u onemocnění pohybového ústrojí. Ibuprofen rovněž tlumí horečku, která provází např. nemoci z nachlazení. Přípravek Ibuprofen 400 mg Galmed se užívá např. při bolesti hlavy, zubů, zad, při bolestivé menstruaci, při bolesti svalů a kloubů provázející chřipková onemocnění, při poranění měkkých tkání jako je pohmoždění a podvrtnutí. Dále se Ibuprofen 400 mg Galmed užívá při horečnatých stavech při chřipkových onemocněních a jako doplňková léčba horečnatých stavů při jiných onemocněních. V případě zánětlivých a degenerativních onemocnění kloubů a páteře (artritidě a artróze) nebo měkkých tkání pohybového ústrojí provázených bolestivostí, zarudnutím, otokem a kloubní ztuhlostí se přípravek používá pouze na doporučení lékaře. Přípravek je vzhledem k množství léčivé látky v jedné tabletě určen pro dospělé a dospívající nad 12 let. Pro děti ve věku 6-12 let je vhodný přípravek s obsahem 200 mg ibuprofenu, dětem do 6 let věku je určen ibuprofen v suspenzi.Nežádoucí účinky: Podobně jako všechny léky, může mít i přípravek Ibuprofen 400 mg Galmed nežádoucí účinky, které se ale nemusí vyskytnout u každého. Jestliže se objeví kopřivka, náhle vzniklý otok kolem očí, pocit tísně na hrudníku nebo obtíže s dechem, dále bolesti v nadbřišku nebo poruchy vidění, případně krvácení z trávicího traktu (zvracení krve nebo do černa zbarvená stolice), přerušte užívání přípravku a okamžitě vyhledejte lékaře. Při užívání ibuprofenu (léčivé látky přípravku Ibuprofen 400 mg Galmed) se mohou vyskytnout následující nežádoucí účinky seřazeny dle četnosti výskytu: Velmi často (možnost výskytu u více než u 1 pacienta z 10 léčených pacientů): pocit na zvracení, zvracení, pálení žáhy, průjem, zácpa, nadýmání. Často (možnost výskytu u 1-10 pacientů ze 100 léčených pacientů): bolest v nadbřišku. Méně často (možnost výskytu u 1-10 pacientů z 1000 léčených pacientů): bolest hlavy, závrať. Vzácně (možnost výskytu u 1-10 pacientů z 10000 léčených pacientů): zánět sliznice žaludku, žaludeční nebo dvanáctníkový vřed (1), krvácení z trávicího traktu (projevuje se jako černá stolice v důsledku natrávené krve nebo krev ve stolici) (1), proděravění sliznice trávicího traktu (1), alergické reakce jako horečka, vyrážka, poškození jater, srdeční selhávání, otoky, sterilní zánět mozkových plen (2), zúžení průdušek (3), zánět slinivky břišní, poruchy vidění a vnímání barev, tupozrakost, poškození jaterních funkcí (4). Velmi vzácně (možnost výskytu u méně než u 1 pacienta z 10000 léčených pacientů): zánět sliznice ústní dutiny provázený vznikem vředů (ulcerózní stomatitida), nové vzplanutí zánětlivých onemocnění s tvorbou vředů na sliznici trávicího t


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.