Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen IBUBERL suspenze 100 ml

Léky

IBUBERL suspenze 100 ml

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Ibuberl - volně prodejný lék, sirup proděti a teplotu a bolest Ibuberl pro děti 100mg/5ml por.sus. 1x100ml/2gm SLOŽENÍ: Jeden ml suspenze obsahuje ibuprofenum 20 mg. LÉKOVÁ FORMA: Perorální suspenze bílá až téměř bílá viskózní suspenze Indikace: Určeno ke krátkodobé symptomatické léčbě: Horečky Mírné až středně silné ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.81556

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace IBUBERL suspenze 100 ml

Kategorie Léky
Výrobce BERLIN-CHEMIE
Nejnižší cena 94 Kč

... a dál?

Produkt IBUBERL suspenze 100 ml

IBUBERL suspenze 100 ml - parametry

Název produktu: IBUBERL suspenze 100 ml
Výrobce: BERLIN-CHEMIE
Minimální cena: 94 Kč
Maximální cena: 94 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Ibuberl - volně prodejný lék, sirup proděti a teplotu a bolest Ibuberl pro děti 100mg/5ml por.sus. 1x100ml/2gm SLOŽENÍ: Jeden ml suspenze obsahuje ibuprofenum 20 mg. LÉKOVÁ FORMA: Perorální suspenze bílá až téměř bílá viskózní suspenze Indikace: Určeno ke krátkodobé symptomatické léčbě: Horečky

Mírné až středně silné bolesti Ibuberl pro děti je určen k použití u dětí od tělesné hmotnosti 5 kg (6 měsíců) do tělesné hmotnosti 29 kg (9 let). Dávkování a způsob podání: Dávkování odpovídá podrobným údajům v následující tabulce. U dětí závisí dávkování přípravku Ibuberl pro děti na tělesné hmotnosti (t. hm.) nebo věku, zpravidla 7-10 mg/kg t. hm. v jediné dávce do maximálně 30 mg/kg t. hm. celkové denní dávky. Odpovídající interval mezi dávkami by měl být zvolen v souladu s příznaky a maximální denní dávkou a neměl by být kratší než 6 hodin. Doporučená maximální dávka by neměla být překročena. Perorální podání. Určeno pouze pro krátkodobé užívání. Pokud dojde během léčby ke zhoršení příznaků onemocnění nebo tyto příznaky přetrvávají déle než 3 dny, měl by pacient navštívit lékaře. přípravek ke snížení horečky a bolesti PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE

Ibuberl pro děti 100 mg/5 ml perorální suspenze

Pro děti tělesné hmotnosti od 5 kg (6 měsíců) do 29 kg (9 let)

Ibuprofenum

Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro Vás důležité údaje.

Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však přípravek Ibuberl pro děti

musíte užívat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl.

- Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si j Přípravek Ibuberl pro děti je protizánětlivý a bolest tlumící lék (nesteroidní protizánětlivý lék), který snižuje horečku (působí antipyreticky). Farmakoterapeutická skupina: Protizánětlivá a protirevmatická léčiva. Pozorně čtěte příbalovou informaci!


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.