Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Pohybový aparát » Srovnání cen Ibalgin krém 50 g

Pohybový aparát

Ibalgin krém 50 g

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Složení Ibuprofenum 1,5 g ve 30 g krému nebo 2,5 g v 50 g krému (tj. 5%) Krémový základ: Čípkový základ W 35, střední nasycené triacylglyceroly, cetylstearylalkohol, ethoxylované alkoholy C12 - C16, monoglyceridy nasycených vyšších mastných kyselin, karbomer , trolamin, methylparaben, propylparaben, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.88274
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Ibalgin krém 50 g koupíte i tady

Specifikace Ibalgin krém 50 g

Kategorie Pohybový aparát
Výrobce ZENTIVA
Nejnižší cena 71 Kč

Ibalgin krém obsahuje léčivou látku ibuprofen, který působí protizánětlivě. Je vhodný pro léčení místních projevů... ... a dál?

Produkt Ibalgin krém 50 g

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Ibalgin krém 50 g - parametry

Název produktu: Ibalgin krém 50 g
Výrobce: ZENTIVA
Minimální cena: 71 Kč
Maximální cena: 90 Kč
Ušetríte až: 19 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Složení Ibuprofenum 1,5 g ve 30 g krému nebo 2,5 g v 50 g krému (tj. 5%) Krémový základ: Čípkový základ W 35, střední nasycené triacylglyceroly, cetylstearylalkohol, ethoxylované alkoholy C12 - C16, monoglyceridy nasycených vyšších mastných kyselin, karbomer , trolamin, methylparaben, propylparaben, propylenglykol, čištěná voda Indikační skupina Antirevmatikum, antiflogistikum, analgetikum (k tlumení zánětu a bolesti) Charakteristika Ibalgin krém obsahuje léčivou látku ibuprofen, který působí protizánětlivě. Je vhodný pro léčení místních projevů revmatických i nerevmatických bolestivých stavů pohybového ústrojí. V postiženém místě tlumí zánět, snižuje otok a potlačuje bolest. Používání krému je vhodné i při celkové léčbě tabletami s obsahem ibuprofenu. Indikace Ibalgin krém mohou používat dospělí a mladiství k místní léčbě zánětů kloubních pouzder, zánětů šlach a svalových úponů, k místní léčbě při revmatických onemocněních, při bolestivých stavech při degenerativních onemocněních kloubů, při povrchních žilních onemocněních, k léčbě poúrazových stavů a následků sportovních úrazů jako jsou otoky, zhmoždění, podvrtnutí kloubu, poranění měkkých částí kloubů. Při zánětlivých revmatických a žilních onemocněních se o vhodnosti použití přípravku Ibalgin krém poraďte s lékařem. Děti používají přípravek Ibalgin krém pouze na doporučení lékaře. Kontraindikace Ibalgin krém nesmějí používat pacienti s přecitlivělostí na ibuprofen, methylparaben, propylparaben nebo na některou jinou složku přípravku a dále pacienti, kteří měli astmatický záchvat, kopřivku nebo alergickou rýmu po užívání kyseliny acetylsalicylové nebo některých protizánětlivých léčiv. Přípravek se nesmí používat na otevřené rány a sliznice, do očí a na podrážděné ekzematózní plochy. V těhotenství a při kojení lze přípravek používat pouze na doporučení lékaře. V posledních třech měsících těhotenství se přípravek nesmí používat dlouhodobě nebo natírat na velké plochy. V době kojení lze krém použít krátkodobě na malé plochy. Nežádoucí účinky Během léčby může ojediněle dojít k projevům přecitlivělosti na některou složku přípravku, která se může projevit zduřením a zčervenáním kůže, pocity pálení nebo svědění, někdy i výsevy drobných pupínků. Při výskytu těchto nežádoucích účinků nebo jiných neobvyklých reakcí léčbu přerušte a ihned se poraďte s lékařem. Interakce Užíváte-li jiné léky, a to na lékařský předpis i bez něj, poraďte se o vhodnosti současného používání přípravku Ibalgin krém s lékařem a bez porady s ním ho nepoužívejte. Bez porady s lékařem nepoužívejte pro Vaše onemocnění současně s tímto krémem jiné volně prodejné léky pro místní používání. Při předepisování jiných léků upozorněte lékaře, že používáte Ibalgin krém. Dávkování a způsob použití Pokud lékař neurčí jinak, dospělí, děti a mladiství si na postižené místo 3-4krát denně v časových odstupech 3 - 4 hodin nanášejí 4-10 cm dlouhý proužek krému, který si lehce vtírají. Při rozsáhlých a bolestivých krevních výronech se může zpoč


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.