Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen IBALGIN DUO EFFECT krém 100 g

Léky

IBALGIN DUO EFFECT krém 100 g

Hodnocení: 1x
  • 3.5

IBALGIN DUO EFFECT 2. KVALITATIVNÍ A KVANTITATIVNÍ SLOŽENÍ Ibuprofenum 1,5 g (5%), Heparinoidum (100 j. / mg) 60 mg ve 30 g krému nebo Ibuprofenum 2,5 g (5%), Heparinoidum (100 j./mg) 100 mg v 50 g krému Ibuprofenum 5 g (5%), Heparinoidum (100 m.j./mg) 200 mg v 100 g krému 3. LÉKOVÁ FORMA Krém Popis ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.88047
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? IBALGIN DUO EFFECT krém 100 g koupíte i tady

Specifikace IBALGIN DUO EFFECT krém 100 g

Kategorie Léky
Výrobce ZENTIVA
Nejnižší cena 152 Kč

Ibalgin Duo Effect krém obsahuje léčivé látky ibuprofen a heparinoid a užívá se k léčbě poúrazových stavů a následků... ... a dál?

Produkt IBALGIN DUO EFFECT krém 100 g

IBALGIN DUO EFFECT krém 100 g - parametry

Název produktu: IBALGIN DUO EFFECT krém 100 g
Výrobce: ZENTIVA
Minimální cena: 152 Kč
Maximální cena: 235 Kč
Ušetríte až: 83 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

IBALGIN DUO EFFECT 2. KVALITATIVNÍ A KVANTITATIVNÍ SLOŽENÍ Ibuprofenum 1,5 g (5%), Heparinoidum (100 j. / mg) 60 mg ve 30 g krému nebo Ibuprofenum 2,5 g (5%), Heparinoidum (100 j./mg) 100 mg v 50 g krému Ibuprofenum 5 g (5%), Heparinoidum (100 m.j./mg) 200 mg v 100 g krému 3. LÉKOVÁ FORMA Krém Popis přípravku: téměř bílý krém 4. KLINICKÉ ÚDAJE 4.1. Terapeutické indikace Místní projevy akutních a chronických forem revmatických onemocnění zánětlivého původu, bolestivé stavy při osteoartróze, povrchové tromboflebitidy, phlebitis migrans, tromboflebitidy při varikózním komplexu, místní komplikace po skleroterapii; fibrotizace kůže při chronické žilní insuficienci, léčba zánětů šlach a svalových úponů, léčba poúrazových stavů a následků sportovních úrazů jako jsou zhmoždění, potraumatické hematomy, podvrtnutí kloubu, otoky, poranění měkkých částí kloubů. Krém je určen pro léčbu dospělých a mladistvých od 12 let. 4.2. Dávkování a způsob podání Dospělí, mladiství a děti si na postižené místo a jeho okolí 2-3krát denně nanášejí asi 1 mm silnou vrstvu krému, kterou lehce vetřou do kůže. U žilních onemocnění je možné přiložit kompresní obvaz. Při rozsáhlých a bolestivých krevních výronech se může zpočátku místo ošetřené krémem překrýt neprodyšným obvazem, nejlépe přes noc. Při silných bolestech je vhodné léčbu doplnit celkovým podáním tablet s obsahem ibuprofenu. 4.3. Kontraindikace Přípravek se nesmí používat při přecitlivělosti na ibuprofen, heparinoid nebo na některou součást krémového základu, dále u pacientů se sklonem k astmatickému záchvatu, kopřivce nebo alergické rýmě po podání kyseliny acetylsalicylové či 2/4 některých protizánětlivých léčiv. Hemoragická diatéza, různé formy purpur, trombopenie, hemofilie, různé celkové stavy s tendencí ke krvácení. 4.4. Zvláštní upozornění a opatření pro použití Krém se nesmí aplikovat na otevřené rány na porušený kožní povrch, na sliznice a do očí. 4.5. Interakce s jinými léčivými přípravky a jiné formy interakce Kyselina salicylová zvyšuje účinek heparinu. Interakce s ibuprofenem nebyla pozorována. Přípravek se nesmí současně nanášet s lokálními přípravky, které obsahují tetracyklin a hydrokortizon (inkompatibilita s heparinoidem). 4.6. Těhotenství a kojení V těhotenství a při kojení lze přípravek používat krátkodobě v opodstatněných indikacích s výjimkou posledního trimestru těhotenství, kde se nedoporučuje používat vůbec z důvodu možného ovlivnění průběhu porodu (krvácení). 4.7. Účinky na schopnost řídit a obsluhovat stroje Pozornost není ovlivněna. 4.8. Nežádoucí účinky U citlivých pacientů může dojít k lokálnímu podráždění kůže - např. palčivost, svědění, zarudnutí a kožní erupce. Možnost vzniku přecitlivělosti. 4.9. Předávkování Nebylo dosud popsáno. Vzhledem ke koncentraci účinných látek nelze očekávat významné systémové účinky. Při náhodném požití většího množství přípravku malým dítětem může dojít k nevolnosti a zvracení. Je vhodné zvracení podpořit nebo vyvolat. 5. FARMAKOLOGICKÉ VLASTNOSTI FARMAK


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.