Srovnání cen » Domácnost a kancelář » Kuchyňské náčiní » Ostatní kuchyňské náčiní » Srovnání cen HYUNDAI POLLY

Ostatní kuchyňské náčiní

HYUNDAI POLLY

Hodnocení: 1x
 • 4

5-ti stupňová filtrace Celkový objem 3,6 l Indikátor životnosti filtru Filtrační konvice Hyundai POLLY Nejcennějším zdrojem tekutin pro organismus je kvalitní a čistá voda. Filtrační konvice Hyundai s vodními filtry Aqua Optima Vám dávají možnost tuto chuť a kvalitu denně užívat. Voda, kterou rychle a jednoduše ...a dál?

Radost vám udělá:
 • 3.22333

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

HYUNDAI POLLY v kostce

Průměrné hodnocení

4,0
 • 4

Na základě 1 hodnocení

80% zákazníků vám produkt doporučuje

Pro a proti HYUNDAI POLLY

 • cena nového filtru
 • elegantní vzhled
 • velký otvor k nalévání vody
 • kvalita filtrace

 • Vetší - horší uskladnění
 • Pomalejší napouštění
 • ne do každé lednice se vleze

Čerstvá hodnocení HYUNDAI POLLY

 • 5

Anulka, 30. srpna 2013

 • cena nového filtru
 • elegantní vzhled
 • velký otvor k nalévání vody

 • ne do každé lednice se vleze

Specifikace HYUNDAI POLLY

Kategorie Ostatní kuchyňské náčiní
Výrobce HYUNDAI
Nejnižší cena 499 Kč

Objem (l): 3.6Ukazatel množství vody: ANOProvedení výrobku: bílá barva5 hlavních důvodů proč používat filtrační konvici Hyundai Aqua Optima:1/ Čistější voda – filtr s unikátním patentovaným 5-ti stupňovým systémem pomáhá odstraňovat usazeniny a nečistoty2/ Chutnější studené i teplé nápoje – iontová výměna pryskyřice snižuje tvrdost vody, redukuje obsah chlóru a těžkých kovů, které negativně ovlivňují chuť vody3/ Zlepšuje chuť a vzhled vařené zeleniny4/ Ekonomičtější a ekologičtější než balená voda - výrazná úspora » ... a dál?

Produkt HYUNDAI POLLY

HYUNDAI POLLY - parametry

Název produktu: HYUNDAI POLLY
Výrobce: HYUNDAI
Minimální cena: 499 Kč
Maximální cena: 699 Kč
Ušetríte až: 200 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
 • 4
Podrobný popis:

5-ti stupňová filtrace Celkový objem 3,6 l Indikátor životnosti filtru Filtrační konvice Hyundai POLLY Nejcennějším zdrojem tekutin pro organismus je kvalitní a čistá voda. Filtrační konvice Hyundai s vodními filtry Aqua Optima Vám dávají možnost tuto chuť a kvalitu denně užívat. Voda, kterou rychle a jednoduše přefiltrujete, je ideálním zdrojem vody pro přípravu všech teplých i studených nápojů. V laboratořích pro vývoj filtrů Aqua Optima vodu zkoumáme již mnoho let, testujeme ji a pročišťujeme za použití nejnovějších technologií. Naší snahou je vyvinout a vyrábět filtry, pomocí kterých získáme vodu stejně kvalitní a dobrou, jakou nalezneme v čisté přírodě. Takto čistou kvalitní vodu si vychutnáte i chlazenou z tzv. amerických ledniček. Díky našemu jedinečnému patentovanému 5-ti stupňovému procesu filtrace odstraňuje Aqua Optima nečistoty, které ve vodě z kohoutku zůstávají i po převaření. 1. Čistější voda-odstranění usazenin Filtr jemných částic pomáhá odstranit hrubé částice jako je například rez a jiné zbylé usazeniny, které se mohou nacházet ve vodě z kohoutku. 2. Chutnější voda-snížení obsahu herbicidů, pesticidů i chlóru Nefiltrovaná voda z kohoutku může obsahovat chemické látky, které ve vodě zůstávají i po převaření. Pro úpravu vody se běžně v minimálním množství přidává chlór, který je účinný pro likvidaci bakterií, pro někoho je ale příčinou nepříjemného zápachu a chuti vody. Filtrační konvice Hyundai s filtrem Aqua Optima používá jedinečnou směs aktivního uhlíku, který právě obsah chlóru snižuje. Uhlík má také příznivý vliv na snížení hladiny herbicidů a pesticidů z chemických postřiků, které se do vody dostávají ze zemědělské půdy. Díky aktivnímu uhlíku, který je součástí filtračních tablet, získáte vodu čistější a průzračnější, bez nepříjemných pachutí a zápachů. Ve vodárnách je do vody přidáván fluor, který je nezbytný pro zachování zdraví zubů. Filtrováním není fluor zachytáván a zůstává v plné míře ve vodě. Voda přefiltrovaná systémem Aqua Optima je jemná a bez nepříjemných příchutí, tedy výborná pro vaření, její použití zlepšuje vzhled i chuť zeleniny. 3. Kvalitnější voda-snížení obsah těžkých kovů V této fázi filtrování používá Aqua Optima speciální ionex-měnič iontů, pro kvalitnější vodu získanou filtrací. Ionex vodu nejen změkčí, ale dokáže výrazně snížit obsah těžkých kovů a dusičnanů. Tato technologie také výrazně snižuje obsah hliníku, mědi a olova, které redukuje až o 80%. Výrazně také snižuje obsah uhličitanu vápenatého, jenž se často vyskytuje ve tvrdé vodě, a způsobuje tvorbu vodního kamene v kuchyňských spotřebičích. Používáním systému Aqua Optima prodloužíte životnost vaší rychlovarné konvice, ale zejména espressa až o 70%. 4. Průzračnější voda Ve čtvrté fázi filtrace voda protéká přes velmi jemnou síťku, což vodě dodává jedinečnou průzračnost. 5. Rychlejší filtrace vody Jedinečný tvar i konstrukce filtrační konvice Hyundai Aqua Optima zaručuje rychlý průtok po celou dobu její životnosti. I přes velmi kvalitní filtro


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.