Srovnání cen » Domácnost a kancelář » Kuchyňské náčiní » Ostatní kuchyňské náčiní » Srovnání cen HYUNDAI GALIA

Ostatní kuchyňské náčiní

HYUNDAI GALIA cena od 0 Kč

HYUNDAI GALIA

Hodnocení: 1x
  • 4

5-ti stupňová filtrace Celkový objem 2,25 l Elektronický indikátor životnosti filtru Slim design Filtrační konvice Hyundai GALIA Nejcennějším zdrojem tekutin pro organismus je kvalitní a čistá voda. Filtrační konvice Hyundai s vodními filtry Aqua Optima Vám dávají možnost tuto chuť a kvalitu denně užívat. Voda, ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

Vždycky máte na vybranou

Kenwood AT 340

Kenwood AT 340

od 942 Kč

Guzzanti GZ 700

Guzzanti GZ 700

od 777 Kč

BRAVO jogurtovač

BRAVO jogurtovač

od 545 Kč

HYUNDAI GALIA - parametry

Název produktu: HYUNDAI GALIA
Výrobce: HYUNDAI
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

5-ti stupňová filtrace Celkový objem 2,25 l Elektronický indikátor životnosti filtru Slim design Filtrační konvice Hyundai GALIA Nejcennějším zdrojem tekutin pro organismus je kvalitní a čistá voda. Filtrační konvice Hyundai s vodními filtry Aqua Optima Vám dávají možnost tuto chuť a kvalitu denně užívat. Voda, kterou rychle a jednoduše přefiltrujete, je ideálním zdrojem vody pro přípravu všech teplých i studených nápojů. V laboratořích pro vývoj filtrů Aqua Optima vodu zkoumáme již mnoho let, testujeme ji a pročišťujeme za použití nejnovějších technologií. Naší snahou je vyvinout a vyrábět filtry, pomocí kterých získáme vodu stejně kvalitní a dobrou, jakou nalezneme v čisté přírodě. Takto čistou kvalitní vodu si vychutnáte i chlazenou z tzv. amerických ledniček. Díky našemu jedinečnému patentovanému 5-ti stupňovému procesu filtrace odstraňuje Aqua Optima nečistoty, které ve vodě z kohoutku zůstávají i po převaření. 1. Čistější voda-odstranění usazenin Filtr jemných částic pomáhá odstranit hrubé částice jako je například rez a jiné zbylé usazeniny, které se mohou nacházet ve vodě z kohoutku. 2. Chutnější voda-snížení obsahu herbicidů, pesticidů i chlóru Nefiltrovaná voda z kohoutku může obsahovat chemické látky, které ve vodě zůstávají i po převaření. Pro úpravu vody se běžně v minimálním množství přidává chlór, který je účinný pro likvidaci bakterií, pro někoho je ale příčinou nepříjemného zápachu a chuti vody. Filtrační konvice Hyundai s filtrem Aqua Optima používá jedinečnou směs aktivního uhlíku, který právě obsah chlóru snižuje. Uhlík má také příznivý vliv na snížení hladiny herbicidů a pesticidů z chemických postřiků, které se do vody dostávají ze zemědělské půdy. Díky aktivnímu uhlíku, který je součástí filtračních tablet, získáte vodu čistější a průzračnější, bez nepříjemných pachutí a zápachů. Ve vodárnách je do vody přidáván fluor, který je nezbytný pro zachování zdraví zubů. Filtrováním není fluor zachytáván a zůstává v plné míře ve vodě. Voda přefiltrovaná systémem Aqua Optima je jemná a bez nepříjemných příchutí, tedy výborná pro vaření, její použití zlepšuje vzhled i chuť zeleniny. 3. Kvalitnější voda-snížení obsah těžkých kovů V této fázi filtrování používá Aqua Optima speciální ionex-měnič iontů, pro kvalitnější vodu získanou filtrací. Ionex vodu nejen změkčí, ale dokáže výrazně snížit obsah těžkých kovů a dusičnanů. Tato technologie také výrazně snižuje obsah hliníku, mědi a olova, které redukuje až o 80%. Výrazně také snižuje obsah uhličitanu vápenatého, jenž se často vyskytuje ve tvrdé vodě, a způsobuje tvorbu vodního kamene v kuchyňských spotřebičích. Používáním systému Aqua Optima prodloužíte životnost vaší rychlovarné konvice, ale zejména espressa až o 70%. 4. Průzračnější voda Ve čtvrté fázi filtrace voda protéká přes velmi jemnou síťku, což vodě dodává jedinečnou průzračnost. 5. Rychlejší filtrace vody Jedinečný tvar i konstrukce filtrační konvice Hyundai Aqua Optima zaručuje rychlý průtok po celou dobu její životnosti. I


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.