Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Hynek Fajmon: Sovětská okupace Československa a její oběti

Učebnice/Odborná literatura

Hynek Fajmon: Sovětská okupace Československa a její oběti

Hodnocení: 1x
  • 4

Sovětská okupace Československa a její oběti - Hynek Fajmon. Sovětská okupace Československa trvala dlouhých 21 let. Dosud přitom nikdo přesně nespočítal, kolik našich spoluobčanů bylo během této okupace zabito, zraněno nebo znásilněno okupačními silami a kolik občanů bylo zabito, zraněno nebo jinak postiženo ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.65745

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Hynek Fajmon: Sovětská okupace Československa a její oběti

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 172 Kč

Sovětská okupace Československa trvala dlouhých 21 let. Dosud přitom nikdo přesně nespočítal, kolik našich spoluobčanů bylo... ... a dál?

Produkt Hynek Fajmon: Sovětská okupace Československa a její oběti

Hynek Fajmon: Sovětská okupace Československa a její oběti - parametry

Název produktu: Hynek Fajmon: Sovětská okupace Československa a její oběti
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 172 Kč
Maximální cena: 177 Kč
Ušetríte až: 5 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Sovětská okupace Československa a její oběti - Hynek Fajmon. Sovětská okupace Československa trvala dlouhých 21 let. Dosud přitom nikdo přesně nespočítal, kolik našich spoluobčanů bylo během této okupace zabito, zraněno nebo znásilněno okupačními silami a kolik občanů bylo zabito, zraněno nebo jinak postiženo domácími kolaboranty. Podle dosud neúplných údajů přišlo za dobu okupace o život více než 200 občanů a více než 2 000 jich bylo vážně zraněno. Počty znásilněných nebo jinak postižených osob jsou ještě daleko vyšší. Tyto oběti nebyly dosud řádně odškodněny, na rozdíl např. od obětí německé okupace. Texty sebrané v této publikaci zajímavým způsobem propojují odborné historické poznatky o počátcích sovětské okupace s úvahami o morálních nárocích na soudobý stát a jeho občany. O sovětské okupaci však tento sborník nepojednává pouze řečí dat a chronologického popisu událostí. Je v něm představeno několik životních příběhů, jejichž cesty se tragickým způsobem proťaly s okupační mocí. Sovětská okupace Československa a její oběti - Hynek Fajmon od nakladatelství Centrum pro studium demokracie v kategorii Cestopisy za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Autor knihy Hynek Fajmon, Vydavatelstvo CDK, Kniha,2005


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.