Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Hůsková Jitka: Ošetřovatelství-prac.sešit 2-2díl

Učebnice/Odborná literatura

Hůsková Jitka: Ošetřovatelství-prac.sešit 2-2díl

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Obsažená témata navazují na učebnici Ošetřovatelství pro zdravotnické asistenty - 2. ročník a vhodně rozvíjejí osvojené znalosti při samostudiu žáka.Na trhu je takto strukturovaná učební pomůcka zatím jediná. Akceptuje žákovu kreativitu, styl jeho učení a úroveň kritického myšlení. Pracovní sešit je určen pro žáky ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Hůsková Jitka: Ošetřovatelství-prac.sešit 2-2díl koupíte i tady

Specifikace Hůsková Jitka: Ošetřovatelství-prac.sešit 2-2díl

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 57 Kč

Pracovní sešit obsahuje témata probíraná ve 2. ročníku oboru zdravotnický asistent - například organizace práce, sledování fyziologických funkcí, vyprazdňování moči a stolice a další. Navazuje na učebnici Ošetřovatelství pro zdravotnické asistenty - 2. ročník. Řada pracovních sešitů, ke které se Pracovní sešit II/2. díl řadí, je na našem trhu ojedinělá. Akceptuje a podporuje žákovu kreativitu, styl jeho učení a úroveň kritického myšlení. Žáci oboru zdravotnický asistent jej mohou využít ke kvalitní přípravě v » ... a dál?

Produkt Hůsková Jitka: Ošetřovatelství-prac.sešit 2-2díl

Hůsková Jitka: Ošetřovatelství-prac.sešit 2-2díl - parametry

Název produktu: Hůsková Jitka: Ošetřovatelství-prac.sešit 2-2díl
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 57 Kč
Maximální cena: 164 Kč
Ušetríte až: 107 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Obsažená témata navazují na učebnici Ošetřovatelství pro zdravotnické asistenty - 2. ročník a vhodně rozvíjejí osvojené znalosti při samostudiu žáka.Na trhu je takto strukturovaná učební pomůcka zatím jediná. Akceptuje žákovu kreativitu, styl jeho učení a úroveň kritického myšlení. Pracovní sešit je určen pro žáky oboru Zdravotnický asistent a pro vyučující k podpoře výuky ošetřovatelských postupů pro 1. a 2. ročník. Podporuje rozvoj schopností třídit nové informace z více perspektiv a posuzovat jejich význam pro vlastní potřeby. Tím také plní jednu z výstupních kompetencí žáka střední školy. Pracovní sešit nabízí třífázový model učení - evokace (co už žák k tématu ví), uvědomění si významu (nové informace) a reflexe (sjednocení a třídění poznatků společně s učitelem). Do této učební pomůcky jsou zakomponovány prvky kritického myšlení, pro studenta této profese tak důležité. Vydání publikace významně podpořila Česká asociace sester.Rok vydání­: 2009Vazba: Brožovaná bez přebalu leskláISBN: 978-80-247-2854-4Počet stran: 88Rozměry: 290,0 x 205,0 x 7,0 Publikace: Ošetřovatelství – ošetřovatelské postupy pro zdravotnické asistenty - Pracovní sešit II/2. díl - Hůsková Jitka;Kašná Petra. Pracovní sešit obsahuje témata probíraná ve 2. ročníku oboru

zdravotnický asistent - například organizace práce, sledování

fyziologických funkcí, vyprazdňování moči a stolice a další.

Navazuje na učebnici Ošetřovatelství pro zdravotnické asistenty -

2. ročník. Řada pracovních sešitů, ke které se Pracovní sešit II/2.

díl řadí, je na našem trhu ojedinělá. Akceptuje a podporuje žákovu

kreativitu, styl jeho učení a úroveň kritického myšlení. Žáci oboru

zdravotnický asistent jej mohou využít ke kvalitní přípravě v

předmětu ošetřovatelství - 2. ročník. Česká asociace sester

významně podpořila vydání této publikace. Publikace: Ošetřovatelství – ošetřovatelské postupy pro zdravotnické asistenty - Pracovní sešit II/2. díl - Hůsková Jitka;Kašná Petra.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.