Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Léky na dýchání » Srovnání cen Humex Nosní kapky sprej 15 ml

Léky na dýchání

Humex Nosní kapky sprej 15 ml

Hodnocení: 1x
  • 5

HUMEX NOSNÍ KAPKY¨ nosní sprej Složení Léčivá látka: Phenylephrini hydrochloridum (fenylefriniumchlorid) 2,5 mg, benzalkonii chloridum (benzalkonium-chlorid) 0,4 mg ve 1 ml roztoku. Pomocné látky: Cineol, polysorbát 80, chlorid sodný, čištěná voda   Indikační skupina Otorinolaryngologikum   Charakteristika Přípravek ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.77865
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Humex Nosní kapky sprej 15 ml koupíte i tady

Specifikace Humex Nosní kapky sprej 15 ml

Kategorie Léky na dýchání
Výrobce LABORATORIES URGO
Nejnižší cena 56 Kč

HUMEX NOSNÍ KAPKY - rychle a dlouhodobě zprůchodňuje nosní dutiny. Působí protiinfekčně.   ... a dál?

Produkt Humex Nosní kapky sprej 15 ml

Humex Nosní kapky sprej 15 ml - parametry

Název produktu: Humex Nosní kapky sprej 15 ml
Výrobce: LABORATORIES URGO
Minimální cena: 56 Kč
Maximální cena: 110 Kč
Ušetríte až: 54 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 5
Podrobný popis:

HUMEX NOSNÍ KAPKY¨ nosní sprej Složení Léčivá látka: Phenylephrini hydrochloridum (fenylefriniumchlorid) 2,5 mg, benzalkonii chloridum (benzalkonium-chlorid) 0,4 mg ve 1 ml roztoku. Pomocné látky: Cineol, polysorbát 80, chlorid sodný, čištěná voda   Indikační skupina Otorinolaryngologikum   Charakteristika Přípravek HUMEX NOSNÍ KAPKY má dvojí účinek; působí protiinfekčně a současně vede k rychlému a dlouhodobému zprůchodnění nosní dutiny. Za tyto účinky odpovídají dvě aktivní látky přítomné v přípravku. Fenylefriniumchlorid: vyvol&aa Rychle a dlouhodobě zprůchodňuje nosní dutiny. Působí protiinfekčně. Fenylefriniumchlorid - vyvolává zúžení cév a tím snižuje otok nosní sliznice

Benzalkoniumchlorid - potlačuje bakteriální růst a působí tak proti infekci Humex NOSNÍ KAPKY rychle a dlouhodobě zprůchodňují nosní dutiny, působí protiinfekčně, jednoduchá aplikace díky sprejové pumpičce. Balení: 15 ml roztoku ve sprejové lahvičce. Dávkování: Dospělí si vstřikují 3 - 5 x denně jeden vstřik do každého nosního otvo Přípravek je určen k místní protiinfekční léčbě při zánětu a překrvení nosní sliznice při rýmě, u náhlých zánětů nosních dutin a nosohltanu. Farmakoterapeutická skupina: Nosní léčiva. Pozorně čtěte příbalovou informaci! Humex nosní sprej 15ml od Urgo na www.GigaLekarna.cz za 100 Kč .


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.