Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy osobnosti a fakta » Srovnání cen Hana Chrástová: Prezidenti USA - Jak je neznáte

Knihy osobnosti a fakta

Hana Chrástová: Prezidenti USA - Jak je neznáte

Hodnocení: 1x
  • 4

Prezidenti USA - Jak je neznáte - Chrástová Hana, Novotný Tomáš. Víte o tom, že jeden slavný indiánský náčelník vyřkl kdysi kletbu, podle níž měl každý americký prezident zvolený v roce končícím nulou zemřít během svého prezidentského úřadu? V této knize se dozvíte, kdo byl tím náčelníkem, kdy prezidenty proklel i ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.82308

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Hana Chrástová: Prezidenti USA - Jak je neznáte koupíte i tady

Specifikace Hana Chrástová: Prezidenti USA - Jak je neznáte

Kategorie Knihy osobnosti a fakta
Nejnižší cena 159 Kč

O amerických prezidentech se mluví jako o nejmocnějších mužích světa. Právem. Soustřeďují totiž ve svých rukách obrovskou moc. Vybírají a jmenují členy vlády, jejichž stanoviska pro ně nejsou závazná. Velí ozbrojeným silám. Jmenují federální soudce. Mohou vetovat zákony i udílet milost za jakýkoli federální zločin s výjimkou velezrady. Na druhé straně jsou však také jen lidmi, kteří mají své osudy, své rodiny, své bolesti i své radosti. O těch se však pod tíhou oficiality ví už méně, což je škoda. Tato kniha se to » ... a dál?

Produkt Hana Chrástová: Prezidenti USA - Jak je neznáte

Hana Chrástová: Prezidenti USA - Jak je neznáte - parametry

Název produktu: Hana Chrástová: Prezidenti USA - Jak je neznáte
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 159 Kč
Maximální cena: 237 Kč
Ušetríte až: 78 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Prezidenti USA - Jak je neznáte - Chrástová Hana, Novotný Tomáš. Víte o tom, že jeden slavný indiánský náčelník vyřkl kdysi kletbu, podle níž měl každý americký prezident zvolený v roce končícím nulou zemřít během svého prezidentského úřadu? V této knize se dozvíte, kdo byl tím náčelníkem, kdy prezidenty proklel i zda a jak se jeho kletba vyplnila. Ale dozvíte se zde i řadu dalších zajímavých a nepříliš známých věcí – kupříkladu co prezidenti nejraději jedli, čím se bavili ve volném čase, kolik měli dětí, jaké byly jejich přezdívky, kolik měřili centimetrů či na co zemřeli. To vše doplněno o faktické údaje jejich prezidentství a o významné události, které se během jejich pobytu v Bílém domě ve světě odehrály. Kniha je neobvyklým průvodcem po osobní historii amerických vůdců, které čtenáři poznají jinak než dosud. Prezidenti USA - Jak je neznáte - Chrástová Hana, Novotný Tomáš od nakladatelství Mayday, spol.s.r.o. v kategorii Beletrie za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz O amerických prezidentech se mluví jako o nejmocnějších mužích světa. Právem. Soustřeďují totiž ve svých rukách obrovskou moc. Vybírají a jmenují členy vlády, jejichž stanoviska pro ně nejsou závazná. Velí ozbrojeným silám. Jmenují federální soudce. Mohou vetovat zákony i udílet milost za jakýkoli federální zločin s výjimkou velezrady. Na druhé straně jsou však také jen lidmi, kteří mají své osudy, své rodiny, své bolesti i své radosti. O těch se však pod tíhou oficiality ví už méně, což je škoda. Tato kniha se to snaží napravit, dozvíte se v ní lecos, co jste o obyvatelích Bílého domu asi dosud nevědělil. A také, co důležitého se během jejich vlády dělo v ostatním světě. Navíc se ke knize můžete kdykoli vracet jako k užitečnému zdroji informací. Stačí zalistovat a v přehledném uspořádání vždy rychle najdete, co vás zajímá.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.