Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Hainstock Elizabeth G.: Metoda montessori a jak ji učit doma

Učebnice/Odborná literatura

Hainstock Elizabeth G.: Metoda montessori a jak ji učit doma

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Metoda montessori a jak ji učit doma - Elizabeth G. Hainstock. Světově uznávaná metoda vzdělávání založená na porozumění dítěti je nyní dostupná také všem rodičům. Autorka se věnuje jejímu uplatnění v předškolním věku a nabízí praktická cvičení v oblastech běžného života, senzoriky, čtení, psaní a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.81602

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Hainstock Elizabeth G.: Metoda montessori a jak ji učit doma

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 111 Kč

Světově uznávaná metoda vzdělávání založená na porozumění dítěti je nyní dostupná také všem rodičům. Autorka se věnuje jejímu uplatnění v předškolním věku a nabízí praktická cvičení v oblastech běžného života, senzoriky, čtení, psaní a aritmetiky včetně návodu na výrobu pomůcek. Kniha je pro čtenáře neocenitelnou inspirací na cestě k rozvoji předškolních dětí. ... a dál?

Produkt Hainstock Elizabeth G.: Metoda montessori a jak ji učit doma

Hainstock Elizabeth G.: Metoda montessori a jak ji učit doma - parametry

Název produktu: Hainstock Elizabeth G.: Metoda montessori a jak ji učit doma
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 111 Kč
Maximální cena: 111 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Metoda montessori a jak ji učit doma - Elizabeth G. Hainstock. Světově uznávaná metoda vzdělávání založená na porozumění dítěti je

nyní dostupná také všem rodičům. Autorka se věnuje jejímu uplatnění

v předškolním věku a nabízí praktická cvičení v oblastech běžného

života, senzoriky, čtení, psaní a aritmetiky včetně návodu na

výrobu pomůcek. Kniha je pro čtenáře neocenitelnou inspirací na

cestě k rozvoji předškolních dětí. Publikace: Metoda montessori a jak ji učit doma - Elizabeth G. Hainstock. Velkým průkopnickým činem Marie Montessori bylo to, že rozpoznala, jak nesmírně důležité je období rozvoje dítěte v prvních šesti letech. V této době jsou absorbující schopnosti dítěte na nejvyšší úrovni a vytvářejí se u něj celoživotní postoje a vzorce učení. Právě v této citlivé fázi vám, rodičům, může systém vzdělání podle Montessori poskytnout jedinečnou příležitost pomoci dítěti k tomu, aby se stalo zodpovědným, přemýšlejícím jedincem.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.