Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Gunther Max: Curyšské axiomy - Investiční tajemství švýcarských bankéřů - Gunther Max

Učebnice/Odborná literatura

Gunther Max: Curyšské axiomy - Investiční tajemství švýcarských bankéřů - Gunther Max

Hodnocení: 1x
  • 4

Kniha je překladem populárního světového bestselleru The Zurich Axioms. Autor, Max Gunther, patřící do rodiny švýcarských finančníků, která se investováním na finančních trzích již desítky let aktivně zabývá, v ní poprvé shrnul legendární pravidla curyšských axiomů v písemné podobě a nabídl je tak i laické ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.82285

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Gunther Max: Curyšské axiomy - Investiční tajemství švýcarských bankéřů - Gunther Max koupíte i tady

Specifikace Gunther Max: Curyšské axiomy - Investiční tajemství švýcarských bankéřů - Gunther Max

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 208 Kč

Kniha je překladem populárního světového bestselleru The Zurich Axioms. Autor, Max Gunther, patřící do rodiny švýcarských finančníků, která se investováním na finančních trzích již desítky let aktivně zabývá, v ní poprvé shrnul legendární pravidla curyšských axiomů v písemné podobě a nabídl je tak i laické veřejnosti. Jedná se o souhrn určité filosofie, kterou se špičkoví bankéři ve své profesi řídí. Ve dvanácti velmi zajímavě a čtivě popsaných axiomech budete moci sami na vlastní kůži pocítit, jakým směrem se » ... a dál?

Produkt Gunther Max: Curyšské axiomy - Investiční tajemství švýcarských bankéřů - Gunther Max

Gunther Max: Curyšské axiomy - Investiční tajemství švýcarských bankéřů - Gunther Max - parametry

Název produktu: Gunther Max: Curyšské axiomy - Investiční tajemství švýcarských bankéřů - Gunther Max
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 208 Kč
Maximální cena: 313 Kč
Ušetríte až: 105 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Kniha je překladem populárního světového bestselleru The Zurich Axioms. Autor, Max Gunther, patřící do rodiny švýcarských finančníků, která se investováním na finančních trzích již desítky let aktivně zabývá, v ní poprvé shrnul legendární pravidla curyšských axiomů v písemné podobě a nabídl je tak i laické veřejnosti. Jedná se o souhrn určité filosofie, kterou se špičkoví bankéři ve své profesi řídí. Ve dvanácti velmi zajímavě a čtivě popsaných axiomech budete moci sami na vlastní kůži pocítit, jakým směrem se myšlení těchto lidí ubírá a jakými pravidly se řídí ve svém rozhodování přední švýcarští bankéři a investoři. Z obsahu: Úvod První hlavní axiom O risku Druhý majoritní axiom O chamtivosti Třetí majoritní axiom O naději Čtvrtý majoritní axiom O předpovědi Pátý majoritní axiom O patternech Šestý majoritní axiom O pohyblivosti Sedmý majoritní axiom O intuici Osmý majoritní axiom O víře a okultnu Devátý majoritní axiom O optimismu a pesimismu Desátý majoritní axiom O shodě Jedenáctý majoritní

axiom O tvrdohlavosti Dvanáctý majoritní axiom O plánování


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.