Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Greer A. F., Vanišová Z: Frázová slovesa v obchodních záležitostech (Phrasal Verbs in business matters)

Učebnice/Odborná literatura

Greer A. F., Vanišová Z: Frázová slovesa v obchodních záležitostech (Phrasal Verbs in business matters)

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Publikace zaměřená na frázová slovesa, která se běžně užívají v podnikatelském světě a v obchodním dorozumívání, je určena každému, kdo studuje angličtinu pro potřeby podnikání a obchodování či se zabývá financemi. Z nejčastěji užívaných frázových sloves psané a mluvené angličtiny autoři vybrali 212 anglických výrazů ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.81474

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Greer A. F., Vanišová Z: Frázová slovesa v obchodních záležitostech (Phrasal Verbs in business matters) koupíte i tady

Specifikace Greer A. F., Vanišová Z: Frázová slovesa v obchodních záležitostech (Phrasal Verbs in business matters)

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 128 Kč

Publikace zaměřená na frázová slovesa užívaná v podnikatelském světě a v obchodním dorozumívání je určena každému, kdo se zabývá podnikáním, obchodem či financemi. Přesné a pohotové užívání frázových sloves rozhodně přispěje k vašemu úspěchu jako podnikatele či podnikatelky. ... a dál?

Produkt Greer A. F., Vanišová Z: Frázová slovesa v obchodních záležitostech (Phrasal Verbs in business matters)

Greer A. F., Vanišová Z: Frázová slovesa v obchodních záležitostech (Phrasal Verbs in business matters) - parametry

Název produktu: Greer A. F., Vanišová Z: Frázová slovesa v obchodních záležitostech (Phrasal Verbs in business matters)
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 128 Kč
Maximální cena: 199 Kč
Ušetríte až: 71 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Publikace zaměřená na frázová slovesa, která se běžně užívají v podnikatelském světě a v obchodním dorozumívání, je určena každému, kdo studuje angličtinu pro potřeby podnikání a obchodování či se zabývá financemi. Z nejčastěji užívaných frázových sloves psané a mluvené angličtiny autoři vybrali 212 anglických výrazů v 275 významech a vazebních použitích. Kromě nich sem byla zařazena i celá úsloví a předložkové vazby, mnohdy právě v kontrastu s frázovým slovesem. Příkladové anglické věty byly do češtiny převedeny tak, aby co nejvíce odpovídaly anglickému znění a zároveň působily přirozeně česky. Správné porozumění frázovým slovesům při jednáních a jejich přesné a pohotové užívání rozhodně přispěje k vašemu úspěchu jako podnikatele či podnikatelky. Frázová slovesa v obchodních záležitostech (Phrasal Verbs in business matters) - Zuzana Vanišová. Publikace zaměřená na frázová slovesa užívaná v podnikatelském světě a v obchodním dorozumívání je určena každému, kdo se zabývá podnikáním, obchodem či financemi. Přesné a pohotové užívání frázových sloves rozhodně přispěje k vašemu úspěchu jako podnikatele či podnikatelky. Frázová slovesa v obchodních záležitostech (Phrasal Verbs in business matters) - Zuzana Vanišová od nakladatelství LEDA spol. s r. o. v kategorii | | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.