Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen GRADA Umění ve vědě a věda v umění - Metodologická imaginace

Učebnice/Odborná literatura

GRADA Umění ve vědě a věda v umění - Metodologická imaginace

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Umění ve vědě a věda v umění - Metodologická imaginace - Miovský Michal, Čermák Ivo, Chrz Vladimír a kolektiv. mění je kreativní aktivitou, k níž je jedinec puzen, činem, kterým je člověk obohacován. Monografie vám alespoň částečně zprostředkovává něco, co obvykle bývá při vnímání uměleckého díla skryto. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 3.62739
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace GRADA Umění ve vědě a věda v umění - Metodologická imaginace

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 458 Kč

Elektronická kniha - autor Michal Miovský, Ivo Čermák, Vladimír Chrz, kolektiv a, 368 stran. Umění je kreativní aktivitou, k níž je jedinec puzen, činem, kterým je člověk obohacován. Monografie vám alespoň částečně zprostředkovává něco, co obvykle bývá při vnímání uměleckého díla skryto. Tematické spektrum knihy je však velice široké: na jednom konci začíná výtvarným dílem a psychologií, aby následně pokračovalo přes oblasti tvůrčího procesu, interpretaci díla, práci s filmovým materiálem až po básně. Celé dílo je » ... a dál?

Produkt GRADA Umění ve vědě a věda v umění - Metodologická imaginace

GRADA Umění ve vědě a věda v umění - Metodologická imaginace - parametry

Název produktu: GRADA Umění ve vědě a věda v umění - Metodologická imaginace
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 458 Kč
Maximální cena: 458 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Umění ve vědě a věda v umění - Metodologická imaginace - Miovský Michal, Čermák Ivo, Chrz Vladimír a kolektiv. mění je kreativní aktivitou, k níž je jedinec puzen, činem, kterým je člověk obohacován. Monografie vám alespoň částečně zprostředkovává něco, co obvykle bývá při vnímání uměleckého díla skryto. Tematické spektrum knihy je však velice široké: na jednom konci začíná výtvarným dílem a psychologií, aby následně pokračovalo přes oblasti tvůrčího procesu, interpretaci díla, práci s filmovým materiálem až po básně. Celé dílo je výsledkem systematické práce několika výzkumných týmů v naší zemi a na Slovensku. Mezi několika pracovišti tak vznikla unikátní vazba prohlubovaná dnes již každoročním setkáváním na platformě česko-slovenské konference. Publikace: Umění ve vědě a věda v umění - Metodologická imaginace - Miovský Michal, Čermák Ivo, Chrz Vladimír a kolektiv.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.