Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Goldberg Eili: Velký snář

Knihy

Goldberg Eili: Velký snář

Hodnocení: 1x
  • 4

Velký snář - Eili Goldberg. Probouzíme se, a než otevřeme oči, chvíli váháme. Něco se nám zdálo? Ta úchvatná vidina byl jenom pomíjivý sen, po nemž v realitě nic nezbude? Nebo má i další význam? Snad každý čověk mívá sny, někdy divoké a dobrodružné, jindy klidné a konejšivé, pak zase bláznivé, romatnické, vášnivé, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.81504

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Goldberg Eili: Velký snář koupíte i tady

Specifikace Goldberg Eili: Velký snář

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 349 Kč

Snad každý člověk má sny. Divoké, klidné, barevné, šedivé, bláznivé, romantické, krásné, že se nerad probouzí, ošklivé, kdy se budí hrůzou, ale všechny jsou o něčem a všechny se dají nějak vyložit. Pokud vás zajímá jejich smysl a význam, jistě rádi zalistujete v této obsažné a vyčerpávající sedmiset stránkové publikaci a najdete si právě ten svůj sen, abyste mohli alespoň lehce poodhalit magické tajemství spánku, které ve dne zůstává skryto… ... a dál?

Produkt Goldberg Eili: Velký snář

Goldberg Eili: Velký snář - parametry

Název produktu: Goldberg Eili: Velký snář
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 349 Kč
Maximální cena: 533 Kč
Ušetríte až: 184 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Velký snář - Eili Goldberg. Probouzíme se, a než otevřeme oči, chvíli váháme. Něco se nám zdálo? Ta úchvatná vidina byl jenom pomíjivý sen, po nemž v realitě nic nezbude? Nebo má i další význam? Snad každý čověk mívá sny, někdy divoké a dobrodružné, jindy klidné a konejšivé, pak zase bláznivé, romatnické, vášnivé, vábivé či ošklivé, krásné či děsivé... Všechny by se měly dát nějak vyložit, protože všechny jsou o něčem, něco odrážejí i symbolizují. Pokud vás zajímá význam různorodých snů, zalistujte touto mimořádně obsáhlou publikací. Jistě najdete právě ten motiv, který se vám vkrádá do snů. Zkuste alespoň lehce poodhalit roušku tajemství široké škály lidských snů, které se nedají omezit ani spoutat. Velký snář - Eili Goldberg od nakladatelství ALPRESS, s.r.o. v kategorii | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Publikace: Velký snář - Eili Goldberg. Snad každý člověk má sny. Divoké, klidné, barevné, šedivé,

bláznivé, romantické, krásné, že se nerad probouzí, ošklivé, kdy se

budí hrůzou, ale všechny jsou o něčem a všechny se dají nějak

vyložit. Pokud vás zajímá jejich smysl a význam, jistě rádi

zalistujete v této obsažné a vyčerpávající sedmiset stránkové

publikaci a najdete si právě ten svůj sen, abyste mohli alespoň

lehce poodhalit magické tajemství spánku, které ve dne zůstává

skryto… Publikace: Velký snář - Eili Goldberg. Eili GoldbergALPRESS 2004, edice AlpressKniha, čeština, 704 stran Obsáhlá publikace vám pomůže osvětlit význam snů. Autor knihy Eili Goldberg, Vydavatelstvo Alpress,


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.