Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Fred Hageneder: Andělé stromů - Orákulum stromů a jejich andělé

Knihy naučná literatura

Fred Hageneder: Andělé stromů - Orákulum stromů a jejich andělé

Hodnocení: 1x
  • 4

Andělé stromů, to je 36 nádherně malovaných karet, zobrazujících anděly (duchy) různých stromů - trnka, líska, lípa. Každý strom má své zvláštní charakteristické poselství, které vám může mnohé říci k vašim otázkám a životním situacím. Existují dva druhy andělů: andělé s křídly a andělé s listy. Po staletí známá ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.82296

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Fred Hageneder: Andělé stromů - Orákulum stromů a jejich andělé koupíte i tady

Specifikace Fred Hageneder: Andělé stromů - Orákulum stromů a jejich andělé

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 227 Kč

Na 36 kartách naleznete anděly s listy - anděly stromů. V doprovodné příručce jsou jejich bytosti popsány podrobněji a přiblíží nám výpověď jejich orákula. ... a dál?

Produkt Fred Hageneder: Andělé stromů - Orákulum stromů a jejich andělé

Fred Hageneder: Andělé stromů - Orákulum stromů a jejich andělé - parametry

Název produktu: Fred Hageneder: Andělé stromů - Orákulum stromů a jejich andělé
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 227 Kč
Maximální cena: 358 Kč
Ušetríte až: 131 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Andělé stromů, to je 36 nádherně malovaných karet, zobrazujících anděly (duchy) různých stromů - trnka, líska, lípa. Každý strom má své zvláštní charakteristické poselství, které vám může mnohé říci k vašim otázkám a životním situacím. Existují dva druhy andělů: andělé s křídly a andělé s listy. Po staletí známá cesta, jak žádat přírodu o radu, či jak jí vyjádřit svůj dík, nás zavádí do posvátných hájů. Protože ty jsou však v dnešní přírodě vzácné a jen zřídkakdy narazíme na ctihodný strom v příznivém prostředí, přinášíme vám stromové orákulum, které vás ke stromům a jejich andělům přiblíží; stromy k vám tak promluví na vyšší rovině vnímání. V přiložené karetní sadě naleznete 36 andělů s listy, jejichž výpovědi i metody jejich vyžádání jsou zevrubně popsány v doprovodné publikaci. Příklad - 12. karta - Trnka Trnka je strážcem tajemství. Trnkový anděl ti dodá odvahu v nebezpečí a v limitních situacích. Volání trnky má vždy jakousi naléhavost a vždy jde o vážnou věc. Stojíš na počátku fáze boje se svými vlastními stinnými stránkami, které by rády tebou manipulovaly. Ty však máš šanci se od nich osvobodit. Právě energie trnky ti dá velikou sílu a odvahu, abys dokázal pohlédnout do zrcadla své duše. Jejím poselstvím je zvěstování, že nadešel bod změny a dále již nesmíš ignorovat výzvy k nápravě. Trnka ví, že to bude vnitřní boj, ale když se do něj pustíš, výsledek bude příznivý. Nic se ti nestane, protože budeš pouštět světlo do temnoty a budeš léčit rány láskou a s odpuštěním. Trnka ti říká, že největší nebezpečí tkví v tom, kdybys ze strachu nic nepodnikl. Jen tvůj strach dává sílu temným stránkám tvého nitra. Obklop se bílým světlem a zahoj své rány! Balení obsahuje 36 karet

Knihu významů - 156 stran Nakladatelství

Fontána 2010 Formát karet

80 x 130 mm Andělé stromů: 36 kariet s krásnymi obrázkami stromových anjelov. Sprievodná kniha vysvetľuje význam jednotlivých úchvatných bytostí a stromov, ktorým zodpovedajú. Karty vám môžu poskytnúť radu, meditačnú inšpiráciu a navodiť určitý stav na základe pôsobivého opisu. Slovenský preklad.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.